Jak masz internet to wejdź na stronę http://www.jobcentreplus.gov.uk To jest taki ich urząd pracy. Jako spawacz czy mechanik nie powinieneś miec problemów ze znalezieniem pracy jezeli chociaz trochę znasz angielski. My tez wyjezdzamy w najblizszym czasie samochodem do Szkocji i mój mąz próbował znaleźć pracę przez tę stronę juz w Polsce ale tam są głównie numery telefonów więc co najwyzej z Polski mozesz umówic się na rozmowę z pracodawcą. Powodzenia
witam
Czytam to forum od kilku tygodni i z najczęściej piszecie o tym ze ktoś znalazł ,albo szuka pracy w hotelu knajpie czy pubie.Czy jest tam w szkocji jakiś przemysł gdzie byłaby praca dla np. spawacza , ślusarza , tokarza , frezera ,mechanika itp.Moze istnieją tam jakieś centra przemysłowe ,aby ktoś mający jakieś kwalifikacje mogł poszukać. Praca w knajpie nie kazdemu odpowiada.Jeśli posiadacie jakąś wiedzę na ww. temat to proszę o podzielenie się wiadomościami.
Zamierzam przyjechać samochodem na początek do glasgow lub gdzieś w okolicach , na początku padziernika .Moze bedziecie uprzejmi mi troszkę podpowiecieć gdzie zacząć szukac.W zamian stawiam piwo z Polski.