Do góry

wynagrodzenie brutto-netto

Temat zamknięty
olek
1
olek 1
30.10.2005, 20:15

witajcie, chciałem się dowiedzieć jaki rodzaj wynagrodzenia podawany jest na umowie, brutto czy netto, jeśli brutto to jakie są odliczenia od wynagrodzenia mam na myśli  podatek ,ubezpieczenie itp.


mam jeszcze jedno pytanie- za jaką kwotę miesięcznie mozna utrzymać 3 osobową rodzinę w Glasgow lub okolicy biorąc pod uwage koszt wynajmu domu (podajcie proszę srednie miesięczne koszty utrzymania w podziale na: -wynajem domu, energia, gaz, telefon itp.


z góry dziękuję

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis