przebywam teraz na chorobowym. statuory sick pay to 70 funotw tygodniowo, wiec wyzyc sie na tym nie da... jako ze niestety nie predko wroce do pracy, mam pytanie:
czy ktos moze sie orientuje, czy mozna chorobowe zamienic na urlop? przypuszczam, ze moglbym dostac nieco wiecej pieniedzy.
zamierzam spytac sie o to mojego pracodawcy, ale bede mial taka mozliwosc dopiero we wt.
przebywam teraz na chorobowym. statuory sick pay to 70 funotw tygodniowo, wiec wyzyc sie na tym nie da... jako ze niestety nie predko wroce do pracy, mam pytanie:
czy ktos moze sie orientuje, czy mozna chorobowe zamienic na urlop? przypuszczam, ze moglbym dostac nieco wiecej pieniedzy.
zamierzam spytac sie o to mojego pracodawcy, ale bede mial taka mozliwosc dopiero we wt.