Do góry

zarobki

Temat zamknięty
d_mal
1
d_mal 1
27.06.2005, 07:54

witam. dostalem propozycje pracy w Edynburgu. jak ksztaltuja sie tam srednie zarobki i jakie sa srednie koszty utrzymania i podatki dochodowe? czekam na info

robak
8
robak 8
#127.06.2005, 08:19

ejdz w wyszukiwarke wpisz fraze a dowiesz sie wszystkiegopytanie powtarza sie mniej wiecej co 3 pytanie pozdrowienia ...... poszukaj troche a znajdziesz wszystko

KiltMaker
2 891
KiltMaker 2 891
#227.06.2005, 08:57

Zalezy jaka to praca. Na etatach bez zbytnich wymagan zazwyczaj jest minimalna stawka...

Tadzio
72
Tadzio 72
#327.06.2005, 10:53

ja sie dolacze do pytania.nie chce sie chwalic ale jak mam 6L/h za darmo zakwaterowanie i pelne wyzywienie to chyba nie zle?dodam ze pracuje na prowincji na farmie jako kierowca.pozdrawiam

lucy:)
5
lucy:) 5
#427.06.2005, 12:22

tedzi, a jak wyglada tam sytuacja z praca gdzie ty jestes?czy w oógle jest mozliwosc gdzies na prowincji znalezc cokolwiek?sprzatanie, pomoc domowa or something like that?

Tadzio
72
Tadzio 72
#527.06.2005, 12:39

pracuje na farmie ok40km od Edi.szczerze powiem ze akurat mi sie pofarcilo dlatego mam takie warunki jakie mam.3km od farmy jest miasteczko North Berwick.piekne miejsce nad samym morzem.mysle ze mozna tam sprobowac w jakis knajpach itp.ale nie znam rynku wiem nie moge powiedziec czy praca jest.jesli chodzi o farmy to sa spore arealy i tez mozna probowac jako kierowca lub GFR stawki sa ok 5L/h. trzeba miec tylko pewne umiejetnosci.powodzenia

narkoradko
1 950
narkoradko 1 950
#627.06.2005, 19:47

to gratulacje. a ja bydle miejskie na prowincji malo sie nie wykonczylem i oetchnalem dopiero z kaszlu w edi..:)

Tadzio
72
Tadzio 72
#727.06.2005, 21:03

ja tam sie swietnie czuje.brakuje mi tylko klubow,imprez a i polek jakos malo.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis