Do góry

Andrzejki z Polish Art Scotland po raz 2 w Traverse Theatre :)

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Admin grupy
anikka
24.11.2008, 18:41

Polish Art Scotland, organizacja promująca polska sztukę i kulturę w Szkocji wspólnie z Traverse Theatre zapraszają na imprezę andrzejkową, która odbędzie się w niedzielę 30 listopada w Traverse Theatre Bar. Zainteresowanie, jakim cieszyła się ubiegłoroczna impreza zrodziła w organizatorach ideę uczynienia jej cyklicznym wydarzeniem artystycznym.
Program zawiera wiele atrakcji, między innymi: wystawa najlepszych prac portalu DigArt.pl, tradycyjne polskie wróżby, recital jazzowy, koncert zespołu FoxGang znanym wielu z zeszłorocznego WOSP, sety dj'skie i degustacja tradycyjnych polskich potraw.

Kiedy: niedziela, 30 listopada 2008 roku , 7.30pm- 1.00am
Gdzie : Traverse Theatre, 10 Cambridge Street, Edinburgh
Ile: 3 funty, bilety do nabycia na www.traverse.co.uk (bez dodatkowych oplat) lub na wejściu

PROGRAM IMPREZY:
7.30pm
Otwarcie wystawy fotografii i ilustracji www.DigArt.pl.
Kabaret AD HOC - nieformalna grupa kabaretowa założona spontanicznie przez kilkoro hipochondryków podejrzewanych o zaburzenia borderline - w fazie maniakalnej. Wystąpią: G.J. Rybak - poeta, J.E. Jarzymowska – autorka poezji i satyryków i M. Pocwiardowski - artysta sztuk wizualnych.
Degustacja tradycyjnych polskich potraw.

8.15pm
ELA MASIAK - wokalistka, pianistka, kompozytorka. Absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Nagradzana na polskich i międzynarodowych festiwalach jazzowych. Podczas recitalu w Traverse Theatre zaprezentuje energetyzujące interpretacje światowej i polskiej klasyki jazzowej. Można ją posłuchać na http://www.myspace.com/elamasiak

8.45pm
Foxgang – zespół założony w 2005 w Krakowie . W jego skład wchodzi 4 Brytyjczyków, Amerykanin i Polak.
Ciekawostką jest, że większość składu mówi lub rozumie po polsku. Zespół gra mieszankę brytyjskiego rocka, indie, ska, punk i reggae. Obecnie grupa przeprowadziła się do Glasgow, ponieważ język angielski stał się swoistą barierą na polskim rynku fonograficznym. Jednak tutaj ich muzyka trafiła do polskich emigrantów w Szkocji i maja rzesze fanów polskich, jak i brytyjskich, o czym świadczy duże zainteresowanie zespołem np., podczas zeszłorocznego koncertu charytatywnego na rzecz WOSPu.
Wiecej o zespole na: www.myspace.com/foxgang

9.30pm
Tradycyjne polskie wróżby z których różnymi sposobami będzie można się dowiedzieć co nieco o swojej przyszłości.
Dj Lapka and Dj Matei - zagrają set składający się z mieszanki balkan beats, funk, ska, reggae, latin i wiele innych.

10.00pm
Loteria – wśród zakupionych biletów zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez naszych sponsorów, m.in talony na zakupy do polskich sklepów i kolacje dla dwojga w polskiej restauracji.

Serdecznie zapraszamy

#127.11.2008, 15:56

jakich autorow zdjecia beda prezentowane?

  • Strona
  • 1

Katalog firm