Do góry

Gruszka's Gas

Kategoria:
Hydraulicy, gazownicy
Obszar:
Kirkcaldy, Edynburg, Dundee

Opis

Osoby, które zdecydują się na współpracę ze mną skorzystają z mojego ponad 20-letniego doświadczenia, a więc ponad dwóch dekad (w tym 14 lat w Szkocji), które wykorzystałem na dokształcanie się, ciągłą praktykę oraz obserwację dotyczącą stosowanych rozwiązań, które dają gwarancję niezawodnego działania.

Na mojej można znaleźć dużo informacji o źródłach oraz odbiornikach ciepła, ale teraz chciałbym się zatrzymać na tym co je łączy, czyli na rurach, których na rynku jest szeroka gama. Sam korzystałem z rur stalowych, miedzi lutowanej, różnego rodzaju rur plastikowych. Od 5 lat stosuję rury miedziane łączone za pomocą zaciskanych kształtek niemieckiej firmy Geberit... i mogę zapewnić, że moje instalacje są niezawodne, nigdy nie ciekną i są wykonane profesjonalnie. Staram się aby instalacje, które wykonuję były moją wizytówką.

Zdarzyło mi się być porównanym do “Zorro” który szpadą wycina swój inicjał, a ja jestem rozpoznawalny dzięki moim instalacjom.

Zapraszam do współpracy, i gwarantuję, że stajecie się Państwo moimi klientami nie tylko na okres wykonania instalacji, ale również jej serwisowania, czy wymiany zużywających się elementów.

Kontakt

Kom.
0794 449 7207 (Mariusz)