Do góry

Dunne Defence

Kategoria:
Prawnicy, porady prawne
Obszar:
Cała Szkocja

Opis

Nasza kancelaria specjalizuje się w prawie karnym (kradzież, napaść, użycie przemocy, prawo drogowe itd.) oferując pomoc we wszelkiego rodzaju postępowaniach karnych, wyłącznie z postępowaniem ekstradycyjnym przed wszystkimi instancjami sądu w Szkocji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw ekstradycyjnych. Prowadziliśmy dwie sprawy precedensowe w odniesieniu do stanu polskiej praworządności jak również nie zliczoną ilość spraw ekstradycyjnych związanych z nakazem odbycia wyroku lub stawiennictwa na proces.

Służymy również poradą i osobistym stawiennictwem na przesłuchaniach policyjnych o każdej porze dnia i nocy 7 dni w tygodniu. Podczas przesłuchania policyjnego nigdy nas nie zabraknie tak aby służyć poradą i pomocą na każdym etapie przesłuchania.

Nasza polskojęzyczna prawniczka zapewnia przekazanie porady prawnej, wszelki kontakt, zarówno telefoniczny jak i konsultacje w biurze oraz korespondencje w języku polskim.

Jesli wolisz porozmawiać w języku angielskim Paul Dunne jest dostępny 24/7 i służy ekspertyza we wszelkich sprawach karnych.

Służymy pomocą w uzyskaniu Legal Aid - pokrycia kosztów reprezentacji w prawie karnym tak aby nasze usługi nie kosztowały Cię nic.

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
079 2552 0565 (Prawnik - obsługa w po polsku - Anna Kocela)
Stac.
0131 466 5630 (Paul Dunne)
Kom.
07792286289
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota - Niedziela:
Zamknięte

Lokalizacja

Ulica:
2A Randolph Place
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH3 7TQ