Do góry

Zaproszenie na wystawe Polish Cultural Festival

Temat zamknięty
JoannaZawadzka
351
30.09.2009, 13:00

Edinburgh.com.pl i Polish Cultural Festival Association ma przyjemność zaprosić Was na serię wydarzeń kulturalnych zorganizowanych w ramach Scotland-Poland, historical relationships 1500-2009.

Polish and Scottish people together-wystawa fotografii

Wernisaż wystawy fortografii Polish and Scottish people together . Wystawa została stworzona z fotografii nadesłanych na konkurs The Best of...Polish Cultural Festival In Edinburgh. Konkurs zorganizowany został i odbył się na łamach portalu edinburgh.com.pl. Wybraliśmy, naszym zdaniem najlepsze, żywe, barwne i bardzo subiektywne fotografie. Ukazują one aktywną integracje obu społeczności podczas pierwszego Festiwalu Kultury Polskiej w Edynburgu , który odbył się w kwietniu tego roku.

Wernisaż wystawy: Sobota, 3 października , godz.19.00
Czas trwania: 3-10 października 2009
Godziny otwarcia galerii: 10.00-22.00
Adres: Art’s Complex,
St Margaret’s House,
151 London Road,
EH8 7TG Edinburgh

Wstęp wolny

W programie jest także prezentacja filmu z festiwalu przygotowanego przez reżysera Polish Cultural Festival Association - Simona Kidd oraz degustacja pysznych polskich słodyczy.

Podczas wystawy jako niespodzianka ujawniona będzie sekretna lokacja powstającego na Leith muralu…

Mural na Leith Walk

Jedna za ścian budynków na Leith Walk stanie się płótnem dla edynburskiego artysty Piotra Tamulewicza- twórcy projektu. Mural będzie graficzną prezentacją bliskich polsko-szkockich relacji i pozostanie ich symbolem w edynburskiej dzielnicy Leith. Plakat, zaprojektowany przez grafika Dawida Nabiałka i panel informacyjny z opisem zostanie umieszczony obok muralu.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na temat konferencji i wydarzeń z nią powiązanych na : http://www.ed.ac.uk/news/all-news/a...

  • Strona
  • 1

Katalog firm