Do góry

dj. FEEL-X &GUTEK

Temat zamknięty
pelenspontan
85
08.01.2012, 18:50

"Ostra Kuchnia" to cykl imprez autorskich legendarnego Dj Feel-X’a, na które zaprasza wykonawców, których ceni i szanuje. Tym razem wraz z Gutkiem (Indios Bravos) wystąpi w Edynburgu, Aberdeen i Londynie. Patronem medialnym koncertów jest Emito.net.

DJ FEEL-X to postać, która na scenie muzycznej istnieje od 1995 roku. Współpracował z min: Kazikiem, Abradabem, DonGuralESKO, Kultem. Założył MAD CREW, które od ’95 roku mocno zaistniało na scenach, festiwalach oraz klubach w kraju i na świecie.

Współpracuje i promuje Intruz Clothing, Stoprocent, Endorfina Jeans, extremalne sporty takie jak deska, rolki, snowboard, bmx. Współorganizuje zawody i eventy outdoorowe oraz cała masę imprez i koncertów. Grywa również swoje imprezy soundsystemowe i djskie ale przed wszystkim jest producentem, realizatorem, animatorem i mocno promuje również swoją karierę solową.

GUTEK to wokalista i autor tekstów, wykonawca muzyki reggae i hip-hop. Wokalista założonego przez Piotra Banacha zespołu Indios Bravos. Od lat obecny na polskiej scenie współpracowal z wieloma wykonawcami hip-hopu, m.in.: Kaliber 44, Paktofonika, Abradab, Vienio & Pele, HST, Tede, Numer Raz, WSZ & CNE, Wojtas, Borixon, PIH, Fokus i wielu innych.

Kiedy?
9.02.2012
godz. 19

Bilety
10£, w przedsprzedaży
15£ w dniu imprezy
W polskich sklepach na terenie Edinburgha oraz na stronie www.thebongoclub.co.uk

Gdzie
The Bongo Club
37 Holyrood Road
Edynburg
EH8 8BA

Kiedy?
10.02.2012
godz. 21

Bilety
10£, w przedsprzedaży
15£ w dniu imprezy

Do nabycia:
Michael da Bear - Tatoo Studio, 505 George Street, Aberdeen
Shop 4 You 117 Victoria Road, Aberdeen

Gdzie
The Tunnels
Carnegies Brae
Aberdeen
AB10 1BF

http://www.facebook.com/djFeelX?ref=ts&sk=wall#!/djFeelX
http://www.facebook.com/PelenLuzSpo...

  • Strona
  • 1

Katalog firm