Do góry

Boze Narodzenie - spowiedz, pasterka, msze sw.

Temat zamknięty
Dolys
9 478
Dolys 9 478
23.12.2013, 15:42

Drodzy emitowcy!

Podaje wazne informacje dla tych, którzy chca przezyc te swieta z Bogiem, dla tych, którzy nie wiedza, gdzi znalezc takie informacje.

Jeszcze dzis do godz.20:00 w katedrze (St Mary'sCathedral, 20 Huntly Street) jest mozliwosc spowiedzi.

Jutrzejsza Pasterka w j. Polskim odbedzie sie o godz. 21.00.

Msze sw. w j.polskim w kolejne dni:
25.12 – 8:00 – msza sw w j.ang. - katedra
9:30 – msza sw w j.pol. - katedra
11:15 – msza sw w j.ang. – katedra
11:30 – msza sw w j.ang –kosciol na Woodside
15:00 – msza sw w j.pol. – katedra
19:30 – msza sw w j.pol. – kosciol na Woodside

26.12 – 9.30 – msza sw w j.pol. – katedra
9:30 – msza sw w j.ang – kosciól na Woodside
11:15 – msza sw w j.pol. - katedra

Wesolych Swiat!

Dolys
9 478
Dolys 9 478
#123.12.2013, 15:43

P.S. Jesli ktos nie ma niczego konstruktywnego do dodania, prosze sie nie udzielac i nie uszanowac byc moze odmiennie poglady religijne. Badzcie dobrzy dla innych, a swiat odwdzieczy sie wam tym samym: miloscia i dobrocia.

Profil nieaktywny
srup
#223.12.2013, 15:55

o naiwnosci

Profil nieaktywny
wozZgnojem
#323.12.2013, 16:00

Wesołych Świąt Dolys!!!!:):):)

Dolys
9 478
Dolys 9 478
#423.12.2013, 16:01

Przepraszam, zapomnialam dodac, ze kosciol na Woodside - St Joseph's Church znajduje sie przy 2 Tanfield Walk, AB24 4AQ.

Wesolych swiat i tobie, srupie ;)

Profil nieaktywny
srup
#523.12.2013, 16:04

wesolych w moim przypadku, podchodzi pod ironie, tym nie mniej zycze Ci jak najlepiej Dolys

Dolys
9 478
Dolys 9 478
#623.12.2013, 16:04

#3
Bardzo masz oryginalny nick :). Dziekuje i pozdrawiam ;).

Dolys
9 478
Dolys 9 478
#723.12.2013, 16:10

#5
I tobie dziekuje. Jesli ‘wesolych’ podchodzi pod ironie, to ja po prostu odrzuc. Swieta to czas pojednania , zgody, a przede wszystkim radosci . Pozdrawiam raz jeszcze.Pa

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#823.12.2013, 16:14

wciaz szokuje mnie hipokryzja, cynizm i bezczelnosc w narzucaniu swoich wierzen przez religiantów.
ubieranie tego w ladne slówka niczego nie zmienia

Profil nieaktywny
srup
#923.12.2013, 16:16

cynizm i bezczelnosc to domena ateistow, nie masz szans by to obalic

Profil nieaktywny
wozZgnojem
#1023.12.2013, 16:16

Tomasz , wyluzuj!! święta idą:)

Profil nieaktywny
srup
#1123.12.2013, 16:18

pozatym mamy ladniejsze kobiety

Profil nieaktywny
wozZgnojem
#1223.12.2013, 16:23

#11 bo sie myją i o siebie dbają a nie jak te lewackie ,ateistyczne pasztety i babochłopy z włosami pod pachami:)

Profil nieaktywny
srup
#1323.12.2013, 16:28

katarzyna hiszpanska latami nie miala stycznosci z balia, Angielki sa slynne z brzydoty, Rosjanki daja rade bo przodkowie byli rygorystycznymi wyznawcami

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#1423.12.2013, 16:29

Co roku ten sam syf, czemu swietojebliwi nie zaloza sobie grupy rozancowej i tam sie nie oswiecaja, tylko zasmiecaja forum?
To jest gorsze od spamu

Profil nieaktywny
srup
#1523.12.2013, 16:37

jak by Ci to wytlumaczyc by nie obrazic, raczej sie nie da

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#1623.12.2013, 16:39

srup misiu, do mnie sapiesz?

Profil nieaktywny
srup
#1723.12.2013, 16:43

to jest wlasnie ta roznica, przelamalas bariere, o klasie nie wspominajac

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#1823.12.2013, 16:46

nie stresuj mnie srupie, bo paznokcie krzywo pomaluje

Dolys
9 478
Dolys 9 478
#1923.12.2013, 16:49

Tomek, cytuje: 'Podaje wazne informacje dla tych, którzy chca przezyc te swieta z Bogiem, dla tych, którzy nie wiedza, gdzi znalezc takie informacje', czyli wyraznie nie bylo to do ciebie, wiec twoje zaszokowanie wydaje mi sie byc przesadzone. Po wtóre, nie oceniaj ludziprzez pryzmat tego, jaki byc moze ty jestes. Ja niczego nie musze w nic ubierac, bo uzywam takich slów na codzien, nie tylko od swieta.

Pozdrawiam.

Profil nieaktywny
srup
#2023.12.2013, 16:53

krzywo to po lacinie ma odpowiednik

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#2123.12.2013, 16:55

I po co ten najazd? :/ Przecież Dolys nikomu nic nie narzuciła, w tytule napisała "Boże Narodzenie" - wystarczy niezainteresowanym nie wchodzić.
A wiele osób, jak widać, nie wie nawet o której, i czy w ogóle, jest Pasterka... takie katoliki od święta.

alluvial
3 104
alluvial 3 104
#2223.12.2013, 17:00

Amitorybka, magia swiat chyba dziala, bo po raz pierwszy sie z toba zgadzam ;) - jesli ktos ma w dupie Boze Narodzenie, to niech nie wchodzi w watek pod tym samym tytulem, coby oszczedzic nerwow innym i sobie.

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#2523.12.2013, 18:55

ZP i jego nowy nick?
do pasterki juz tylko chwila, gotowys na nagi rajd po kosciele?

a co do tego watku: jesli ktos jest zainteresowany pasterka, zawsze moze sie choc przed swietami udac do kosciola i dowiedziec samemu, takie ogloszenia sa zbedne. co do narzucania swoich pogladów, opinie podtrzymuje.

yac.
3 302
yac. 3 302
#2623.12.2013, 19:01

Mnie tam święta nie przeszkadzają, chociaż niewierzący i niepraktykujący, nawet ateisą nie jestem. Ale nie mam nic do świąt.

Jednak zastanawia mnie jak mogę "nie uszanować, nie idzielając się"?

Dolys
#1

P.S. Jesli ktos nie ma niczego konstruktywnego do dodania, prosze sie nie udzielac i nie uszanowac byc moze odmiennie poglady religijne...

Profil nieaktywny
srup
#2723.12.2013, 19:06

ma wiecej, nie chce tlumaczyc, nie na wasze glowy

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#2923.12.2013, 19:07

TtCc kocha lubi sznauje nie chce nie dba zartuje

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#3023.12.2013, 19:07

sz an uje:)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis