Tomek, cytuje: 'Podaje wazne informacje dla tych, którzy chca przezyc te swieta z Bogiem, dla tych, którzy nie wiedza, gdzi znalezc takie informacje', czyli wyraznie nie bylo to do ciebie, wiec twoje zaszokowanie wydaje mi sie byc przesadzone. Po wtóre, nie oceniaj ludziprzez pryzmat tego, jaki byc moze ty jestes. Ja niczego nie musze w nic ubierac, bo uzywam takich slów na codzien, nie tylko od swieta.
Pozdrawiam.
ZP i jego nowy nick?
do pasterki juz tylko chwila, gotowys na nagi rajd po kosciele?
a co do tego watku: jesli ktos jest zainteresowany pasterka, zawsze moze sie choc przed swietami udac do kosciola i dowiedziec samemu, takie ogloszenia sa zbedne. co do narzucania swoich pogladów, opinie podtrzymuje.
Mnie tam święta nie przeszkadzają, chociaż niewierzący i niepraktykujący, nawet ateisą nie jestem. Ale nie mam nic do świąt.
Jednak zastanawia mnie jak mogę "nie uszanować, nie idzielając się"?
Dolys
#1
P.S. Jesli ktos nie ma niczego konstruktywnego do dodania, prosze sie nie udzielac i nie uszanowac byc moze odmiennie poglady religijne...
Drodzy emitowcy!
Podaje wazne informacje dla tych, którzy chca przezyc te swieta z Bogiem, dla tych, którzy nie wiedza, gdzi znalezc takie informacje.
Jeszcze dzis do godz.20:00 w katedrze (St Mary'sCathedral, 20 Huntly Street) jest mozliwosc spowiedzi.
Jutrzejsza Pasterka w j. Polskim odbedzie sie o godz. 21.00.
Msze sw. w j.polskim w kolejne dni:
25.12 – 8:00 – msza sw w j.ang. - katedra
9:30 – msza sw w j.pol. - katedra
11:15 – msza sw w j.ang. – katedra
11:30 – msza sw w j.ang –kosciol na Woodside
15:00 – msza sw w j.pol. – katedra
19:30 – msza sw w j.pol. – kosciol na Woodside
26.12 – 9.30 – msza sw w j.pol. – katedra
9:30 – msza sw w j.ang – kosciól na Woodside
11:15 – msza sw w j.pol. - katedra
Wesolych Swiat!