Do góry

Polski Warsztat

Temat zamknięty
dorotaszlosek
9
23.07.2010, 20:25

nowo otwarty warsztat na Bridge of Don

D&D AUTO SERVICE LTD
Unit 17 Murcar COmmercial Park ,Denmore Road, Aberdeen AB23 8JW
07936703681

KRUSZYNKA
606
KRUSZYNKA 606
#6124.07.2010, 15:25

bu ha ha siedze partaczu w domu maz jest od zarabiania hahaha

Profil nieaktywny
DzieckoWeMgle
#6224.07.2010, 15:27

A nie było tam Mgda wiekszych samochodów może u busa na zajezdni byłaś ;)

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#6324.07.2010, 15:27

czyli beneficiara ? baneficiara partaczka, partaczka co znalesc sobie pracy nie potrafi.

szkoda twojego faceta :/ coz swiat jest pelny jeszcze frajerow :/

jannowak
1 099
jannowak 1 099
#6424.07.2010, 15:29

to masz partacza faceta
a ty pewno narkomanka z portu

jannowak
1 099
jannowak 1 099
#6524.07.2010, 15:32

idiotka taka zakręcona ze swojemu facetowi dupe obrobiła
i zakłamana

jannowak
1 099
jannowak 1 099
#6624.07.2010, 15:34

bardziej durnej baby nie spotkałem
a tego pasata to pewno tylko myjesz,bo moim zdaniem do tego się tylko nadajesz

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#6724.07.2010, 15:35

buhahhah
jak tam magda, co z tym adresem ? a maz jako kto robi? on tez jest partacz? czy on to moze jakas elita wsrod roboli tutejszych ? bo ty to sie chyba w tlum nierobie jakos probujesz wtopic.

jannowak
1 099
jannowak 1 099
#6824.07.2010, 15:37

od tego siedzenia w domu pewnie magda sama wygląda jak cięzarówka
teraz zła na cały świat i wszystkich rodaków od partaczy wyzywa

jannowak
1 099
jannowak 1 099
#6924.07.2010, 15:46

magdo gdzie jesteś zakłamano zdziro?

dorotaszlosek
9
#7024.07.2010, 16:36

Słuchajcie możecie sobie wypisywać bzdury,jest to renomowany mechanik .a nejpierw trzeba go sprawdzić apo tem gópoty wypidywać

kostek_rosolowy
712
#7124.07.2010, 16:38

@lola :)
potwierdzam :)

Profil nieaktywny
randa997
#7224.07.2010, 16:47

..no i zaczelo sie jak zwykle ,wystarczy ze ktos cos napisze to zaraz rozpoczyna sie dyzkusja i wyzywanie , popieram to co pisze MAGDA rodacy to partacze i tyle w temacie .gdyz dobry fachowiec tutaj nie zawita bo i po co on w kraju ma tyle pracy ze wyrobic sie nie moze ,a taki papracz przyjedzie i udaje fachowca ,nie majac pojecia o niczym ,wszystkom potrafi ,naprawic pralke ,samochod polozyc panele itp itp ,tak naporawde to gowno potrafi ,BRAWO MAGDA MASZ RACJE PISZAC ZE RODACY TO NACIAGACZE TYLKO ....

kostek_rosolowy
712
#7324.07.2010, 16:51

w sumie to lepszy polski niż pakolski.
znam taki motyw ,co kiedyś Gość przyjechał do pakolskiego warsztatu celem naprawienia pojazdu.
Pakole podnieśli Auto podnośnikiem i zaczeli wycinać układ kierowniczy i amortyzatory na kołach. Jak Gość wrócił to się przeżegnał i w końcu sam się wziął za składanie do kupy tego auta. taka to historia. :)
czaicie - klijent przyjeżdża do warsztatu i sam sobie naprawia auto , a oni go jeszcze kasują ze mu to auto popsuli - to jest dopiero kosmos :)

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#7424.07.2010, 16:52

>R< .
#72 | Dziś - 16:47

..no i zaczelo sie jak zwykle ,wystarczy ze ktos cos napisze to zaraz rozpoczyna sie dyzkusja i wyzywanie

hehhe ty to masz pusto w glowie jednak. sam wyzywasz a innym to wytykasz.
masz te jaja? to dawaj podjedziemy do dwoch , trzech warsztatow i powiedz to w oczy , ze sa partacze , gowno potrafia , ze naciagacze itp. dawaj, zobaczymy panie starszy jak u ciebie z odwaga.
mysle ze bedzie wesolo :)

kostek_rosolowy
712
#7524.07.2010, 16:54

"w sumie to lepszy polski niż pakolski."

dopiero widzę ze wygląda jakoś podobnie :(

Profil nieaktywny
randa997
#7624.07.2010, 16:58

..jmariusz juz pisalem ze nie mam ochoty na glupie dyzkusje z jakimis czarownikami ,po prostu czytaj opinie o nich ,to bedziesz wiedzial jacy sa ,to nie tylko moja opinia ale wielu innych ktorzy zostali przez nich nabici w butelke ,a moze ty reklame im chcesz zrobic ?,wybacz ,ale nie wysilaj sie oni sami sobie opinie wystawili ......

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#7724.07.2010, 16:58

jestem tylko ciekaw jak wy sobie w polsce radziliscie, jak radza sobie sobie wasi rodzice dzisiaj ? do uslug wzywaliscie tez partaczy, jak auto szlo do naprawy to tez do partacza?
czy aby zostac partaczem starczy granice przekroczyc ?

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#7824.07.2010, 17:00

>R< . to samo pytanie co do magdy, czym ty sie tu zajmujesz, jako kto pracujesz ? podchodzisz pod partacza , czy masz sie za cos lepszego ?

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#7924.07.2010, 17:00

>R< . to samo pytanie co do magdy, czym ty sie tu zajmujesz, jako kto pracujesz ? podchodzisz pod partacza , czy masz sie za cos lepszego ?

dorotaszlosek
9
#8024.07.2010, 17:01

słuchajcie daj cie sobie spokuj TO JEST TYLKO INFORMACJA,masz ochote to skorzystaj niemasz to nie.sprawdz a po tem komentuj, bo nie wszyscy jesteśmy tacy sami,a ludzie zastanówcie się co piszecie bo obrażacie tylko sami siebie pisząc o rodakach a wy to co nie polacyte więc pomyśl wpierw o sobie a wtedy obrażaj innych !!!!!!!!

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#8124.07.2010, 17:09

to jak tam >R< , masz jakos prace, czy tak jak magda w domu siedzisz, a w twoim przypadku kobieta na ciebie robi ?

Profil nieaktywny
randa997
#8224.07.2010, 17:12

jmariusz pracuje jako kierowca ,jesli tak to cie ciekawi ,nikt nigdy na mnie nie robil i nie bedzie robil ....

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#8324.07.2010, 17:17

fajnie :) jestes pewny ze dobry jestes w tym co robisz? jezdzisz przepisowo? jak 30 to jedziesz 30, jak 20 bo szkola to jedziesz 20 itd.
na pewno dobry jestes? a moze tez ktos o tobie mowie jako o partaczu, bo moze o samochod nie dbasz?
jak dla mnie to jestes zmyslacz. mam swoje zdanie o tobie , tak jak ty mechanikach.

Profil nieaktywny
randa997
#8424.07.2010, 17:21

..jmariusz czy dobry jestem ?niewiem nie mnie to oceniac ,jezdze jak inni czasami lamie przepisy ,ale jeszcze mandatu nie placilem ,czy dbam o samochod ?jak to samochod czasami go umyje jak brudny ,a po wpisach widac kto ma wiecej czasu moze ty nie pracujesz ,a moze u ktoreghos czarownika ,szkoda czasu na dyskusje z toba ......

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#8524.07.2010, 17:25

>R< . o moje wpisy sie nie martw, tez kiedys mialem 1407, wszystko przed toba jeszcze, z kazdym wpisem udowadniasz ze tez masz czasu za duzo.
robie, robie, na swoim robie :)

Profil nieaktywny
randa997
#8624.07.2010, 17:26

..jmariusz a co ty robisz ,pewnie jestes dyrektorem duzej firmy ......

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#8724.07.2010, 17:27
jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#8824.07.2010, 17:27

wiesz, jako kierowca robie :) ale sam sobie szefem jestem :)

Profil nieaktywny
randa997
#8924.07.2010, 17:30

jmariusz zobacz tylko kiedy ja siedze przy kompie w tygodniu czasami zajrze ,najczesciej w sobote lub w niedziele to sa dni w ktorych mam wolne ,wiec mam troche czasu,ale mysle o wypisaniu sie z Emito ,gdyz to strata czasu tak jak mawia moja pani ,ona wcale tutaj nie zaglada ma swoje zdanie o ludziach piszacych na Emito i ma racje nie tylko ona ma takie zdanie ,spotkalem ludzi ktorzy mysla tak jak ona ....

Profil nieaktywny
randa997
#9024.07.2010, 17:32

...moze ty jestes ten Mariusz z ABE ....co pracuje jako kurier ?....oczywiscie na swoim ....

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis