W Aberdeen to działa a wiec czemu by się tu miało nie sprawdzić?
Myślę sobie ze można by się było zorganizować pewnego razu jakaś większa grupę zapaleńców i wyruszyć gdzieś w teren postrzelać jakieś fotki. co wy na to? zawsze można by się było czegoś nowego nauczyć albo nauczyć kogoś czegoś nowego.
Mariusz, czy można troszkę kłamać?
Jeśli rzucasz komuś w twarz kłamstwo to nie staraj się być uprzejmy, jakoś to nie gra.
Każdy może się pomylić, zatem poprawiam się- wcześniej niż rok temu zrobione zdjęcie.
Witam
W Aberdeen to działa a wiec czemu by się tu miało nie sprawdzić?
Myślę sobie ze można by się było zorganizować pewnego razu jakaś większa grupę zapaleńców i wyruszyć gdzieś w teren postrzelać jakieś fotki. co wy na to? zawsze można by się było czegoś nowego nauczyć albo nauczyć kogoś czegoś nowego.