Do góry

OGNIE

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
pryncypal
05.11.2011, 09:45

jak wyzej ,ktos sie wybiera ?,moze razem pojdziemy ?

Pireus
214
Pireus 214
#3105.11.2011, 11:49

16.30 może być czy za wcześnie??

Profil nieaktywny
pryncypal
#3205.11.2011, 11:53

PIREUS troche za wczesnie ,raczej ja chcialbym obejrzec ognie ,chyba ze wy macie ochote posluchac zespolow ,to mozemy spotkac sie wczesniej ,ja bym proponowal godzine 18 ;00 jesli wam to odpowiada ,tam gdzie pisalem wczesniej ,wezme zapisze was nr tel to gdybysmy sie nie mogli znalezc to zadzwonie .

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#3305.11.2011, 11:53

na ardenie się spotkajmy-to taka mała Polska w pigułce. tyle, że fchuj daleko od green parku:)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#3405.11.2011, 11:55

lewarek. może za 45 min na ardenie. bedzie szansa na dojście do green parku na koniec imprezy:)

a jezeli w okolicach parku to 18 w zupelnosci wystarczy

Pireus
214
Pireus 214
#3505.11.2011, 11:56

Lewarek jak dla nas może być 18 :) Reszta bardzo mile widziana jesli tylko godzina pasuje.

Profil nieaktywny
pryncypal
#3605.11.2011, 11:57

pozeracz ale wez te szkockie ryje ze soba .

Profil nieaktywny
pryncypal
#3705.11.2011, 11:58

PIREUS to 18;00 ,nie ma sesnu wczesniej bo ognie sa o 19;30 ,a niestety jest dosc chlodno ,wieczorem moze byc chlodniej ,nie warto marznac .

Pireus
214
Pireus 214
#3805.11.2011, 12:03

Tym bardziej że będziemy z synem i tak naprawdę to on nam wyznacza czas pobytu w knajpie,parku,placu zabaw itp
Mam nadzieje ze dotrwa do fajerwerków ktorych pokaz szacowany jest na 20-25 minut. Szkoda by było przegapić.

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#3905.11.2011, 12:05

ile syn ma lat? moje corki 10 i 8

Profil nieaktywny
pryncypal
#4005.11.2011, 12:06

pozeracz a reszta szkockich bachorow ile ma lat ?

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#4105.11.2011, 12:06

prócz swoich bede mial jeszcze przynajmniej jednego dzieciaka

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#4205.11.2011, 12:06

szkockie 7 i 11

Profil nieaktywny
pryncypal
#4305.11.2011, 12:09

pozeracz moze podjechac po ciebie autem ?

Pireus
214
Pireus 214
#4405.11.2011, 12:15

Syn ma 2,5 roku ale jest niedobry jak co najmniej 4 latek :)

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#4505.11.2011, 12:16

Napiszcie gdzie się dokładnie spotykacie, jeśli można dołączymy z dzieckami- 4 i 8 lat ;)

Profil nieaktywny
pryncypal
#4605.11.2011, 12:19

przy wejsciu do parku ,po drugiej stronie ulicxy jest parking ,ogrodzony siatka ,nie daleko polskiego dentysty przy London rd ,blisko tarku Barras ,wiesz gdzie to ?

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#4705.11.2011, 12:22

jest tam pełno wejść do parku ;( a może pod sklepem polskim, jest tam niedaleko ;)

popekpl
1 850
popekpl 1 850
#4805.11.2011, 12:27

Ja też będę tylko ustalcie do cholery miejsce spotkania, myślę że polski sklep jest dobrym rozwiązaniem :)

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#4905.11.2011, 12:29

;) jestem za, bo wiem gdzie on jest ;) o ile to ten przy London rd i może być ta 18 ;)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#5005.11.2011, 12:29

to prawda. tam jest kilka wejsc. uwazam, ze najlepsze miejsce to przystanek na london rd przy tym pseudoparkingu nieopodal sklepu polskego. mowie o przystanu dla autobusow jadacych w strone centrum

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#5105.11.2011, 12:30

czyli polski sklep jest oficjalnym miejscem spotkania.

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#5205.11.2011, 12:33

tak, niech będzie polski sklep ;) w takim razie do zobaczenia wszystkim chętnym na spotkanie. ;)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#5305.11.2011, 12:33

przed polskim sklepem godzina 18. kj.mać!!! gdzie ja znajde miejsce do zaparkowania samochodów:(

Pireus
214
Pireus 214
#5405.11.2011, 12:36

To co Lewarek ? London rd - polski sklep oficjalnym miejscem spotkania?

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#5505.11.2011, 12:37

W East Kilbride chyba. Tu będzie sporo wolnych miejsc parkingowych. ;)
Do zobaczenia. Ja mam gorszy problem, nie mam smyczy dla dzieci. ;)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#5605.11.2011, 12:48

z tymi miejscami parkingowymi to jak co roku bedzie wyjatkowo dobrze:)

Profil nieaktywny
pryncypal
#5705.11.2011, 12:49

ok polski sklep przy london rd ,tam sie spotkamy o 18;00

Profil nieaktywny
pryncypal
#5805.11.2011, 12:50

zwyczajna-ja skad ty jestes z EAST KILBRIDE ?,bo my z Glasgow .

Pireus
214
Pireus 214
#5905.11.2011, 12:51

Super .Macie moze adres tego sklepu? Z lokalizacja u mnie nie za specjalnie ale mam nawigację to sobie wklepie i jakos dojdziemy.

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#6005.11.2011, 12:51

ja jestem z wegorzewa na mazurach. a mieszkam teraz w glasgow:)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis