PIREUS troche za wczesnie ,raczej ja chcialbym obejrzec ognie ,chyba ze wy macie ochote posluchac zespolow ,to mozemy spotkac sie wczesniej ,ja bym proponowal godzine 18 ;00 jesli wam to odpowiada ,tam gdzie pisalem wczesniej ,wezme zapisze was nr tel to gdybysmy sie nie mogli znalezc to zadzwonie .
jak wyzej ,ktos sie wybiera ?,moze razem pojdziemy ?