Do góry

OGNIE

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
pryncypal
05.11.2011, 09:45

jak wyzej ,ktos sie wybiera ?,moze razem pojdziemy ?

Pireus
214
Pireus 214
#6105.11.2011, 12:54

My z Nieporętu po Warszawą. Okolice zalewu Zegrzyńskiego ,prawie jak Mazury ;-)

Pireus
214
Pireus 214
#6205.11.2011, 12:54

My z Nieporętu po Warszawą. Okolice zalewu Zegrzyńskiego ,prawie jak Mazury ;-)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#6305.11.2011, 12:55

g15bs

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#6405.11.2011, 12:56

g1 5bs 128 london road

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#6505.11.2011, 12:57

129 london rd

Pireus
214
Pireus 214
#6605.11.2011, 12:57

Dzięki pozeracz :)

Profil nieaktywny
pryncypal
#6705.11.2011, 12:59

ja wybieram sie autem ,bede mial jazde ze znalezieniem parkingu ,ale mysle ze dam rade ,wiec do zobaczenia o 18;00.

Pireus
214
Pireus 214
#6805.11.2011, 13:02

Do zobaczenia wszystkim:)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#6905.11.2011, 13:02

cU. z miejscami parkingowymi tam srednio

popekpl
1 850
popekpl 1 850
#7005.11.2011, 13:17

Do nie porętu jeździłem na ryby :D mam tam znajomych ;) pzdr!!

Profil nieaktywny
pryncypal
#7105.11.2011, 13:25

pamietajcie zeby swoje pociechy cieplo ubrac ,bo zanosi sie na zimno .

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#7205.11.2011, 14:12

Mieszkamy w East Kilbride, a mieszkaliśmy w Gdyni. ;)

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#7305.11.2011, 14:14

Trochę tu ciszej i spokojniej niż w Glasgow. Bynajmniej w mojej dzielnicy. To wiocha zresztą. ;)

Profil nieaktywny
pryncypal
#7405.11.2011, 14:28

zwyczajna -ja ,nie tala wiocha jest rozciagniete jak guma do zucia ,ale fajna miescina ,ty bedziesz w Glasgow na ogniach ?

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#7505.11.2011, 14:31

No przecież pisałam, że tak. Będziemy 0 18 pod tym sklepem. A wiocha pod tym względem, że jest tu cicho i spokojnie. Nie ma tyle zgiełku co w Glasgow. A z mojej dzielnicy mam wszędzie blisko. ;)

Tak_to_ja
13 135
Tak_to_ja 13 135
#7605.11.2011, 14:31

Jesli moge cos doradzic? Postarajcie sie pobrac kase gdzies po drodze, bo w okolicy parku bankomaty sa mocno oblegane.
Z doswiadczenia wiem, ze jest na co wydawac kase, zwlaszcza jak sie idzie z dzieckiem :)
Zawsze bylo mini wesole miasteczko, troche straganow ze swiecidelkami, mysle ze tym razem moze byc podobnie :)
Milego.

Profil nieaktywny
pryncypal
#7705.11.2011, 14:35

ja zawsze chodze z kasa w kieszeni ,nie lubie stac w kolejce pod bankomatem .

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#7805.11.2011, 14:38

Dzięki za radę. Zaopatrzymy się pewnie gdzieś po drodze. Dobrej zabawy. ;)

Tak_to_ja
13 135
Tak_to_ja 13 135
#7905.11.2011, 15:03

Dzieki i wzajemnie :)
Ciekawe, czy bedzie mini diabelski mlyn. Moj syn rok temu ledwo sie zmiescil do kabiny :)

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#8005.11.2011, 15:06

;) No ja to pewnie upchnę dwójkę, a jak będzie ciężko zrobimy z nich tetris ;)

popekpl
1 850
popekpl 1 850
#8105.11.2011, 15:12

The timetable

4.00pm
5.30pm
6.30pm
7.30pm Onsite Catering (ends 9pm)
Funfair (ends 9.30pm)
Pre-show music and fun with Clyde 1s Romeo and Knoxy
Fireworks display begins
Entry is free, and it is usually very busy. Make sure you get there early for a good view (unless you’re 7ft tall).

You should enter Glasgow Green from the west end of the park, any entrance on the Saltmarket or Greendyke Street is suitable as the other sides will have no public entry.

Road Closures – If your driving tomorrow please be aware of road closures on Greendyke Street, Charlotte Street, Montieth Row and Montieth Place. These roads will be closed to vehicles between 5.30pm and 9pm.

For Your Saftey

Do not bring fireworks, sparklers, alcohol or pets to the Glasgow Green fireworks.
Follow the directions of stewards and police
Dress appropriately – We live in Glasgow and there is always a good chance we will get rubbish weather!

Stosować się do zaleceń dzieciaki :D

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#8205.11.2011, 15:19

Zapamiętamy. ;) Swoją drogą nie wiem czy mam ubrać długą zimową kurtałę, czy lżejszą jesienną. Dzieci pakuję w zimówki, ale co ze mną. Odwieczny problem w co się ubrać... ;)

popekpl
1 850
popekpl 1 850
#8305.11.2011, 15:20

Nie jesteś jedyna hahaha też mam ten problem :D

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#8405.11.2011, 15:28

Wow toś mnie pocieszył. ;) Olać to słonko zajdzie zrobi się zimno, czuję to w kościach. Wcisnę się w śpiwór. ;) Będziesz też pod sklepem Popek?

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#8505.11.2011, 15:30

Bizoniusz, a Ty się nie ukrywaj. ;) Tylko napisz czy będziesz.

popekpl
1 850
popekpl 1 850
#8605.11.2011, 15:37

Może będę :D na 100% będę tam się gdzieś kręcił.
Jak zobaczycie kogoś kto wygląda jak pilot z lat 60tych to będę ja :)

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#8705.11.2011, 15:38

Ej, ale Ty się nie wstydź. No chyba,że nas się będziesz wstydził......

popekpl
1 850
popekpl 1 850
#8805.11.2011, 15:48

Nie no, przyjdę ;) tylko że się umówiłem i nie wiem na którą godzinę, będę wiedział jak już tam będę.
Ale jak tylko będę mógł to przyjdę do was ;p

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#8905.11.2011, 15:59

;p no i tego się trzymaj
A teraz idę się szykować, za godzinę robimy wypad. Trza wszystkich oporządzić. ;)

popekpl
1 850
popekpl 1 850
#9005.11.2011, 16:04

powodzonka! :D

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis