Do góry

ROYAL PRINCESS HOSPITAL GLASGOW

Temat zamknięty
Miaax3
26
Miaax3 26
10.05.2012, 12:16

Witam ! Chcialabym sie dowiedziec co sadzicie o Royal Princess Hospital w Glasgow ?
Bede tam rodzila i chcialabym poczytac Wasze opinie :)

Miaax3
26
Miaax3 26
#3111.05.2012, 16:53

wierzycie w koniec swiata ? :D
ja pamietam jak mialam 7lat to glosno o tym bylo :D a to juz tyle lat minelo i nadal zyje :D
bzdury i tyle :P

elastycznyjozef
21 092 15
elastycznyjozef 21 092 15
#3211.05.2012, 16:54

Kwestionujesz to, że umrzesz?

Miaax3
26
Miaax3 26
#3311.05.2012, 17:21

kazdy kiedys umrze ;]

aaarszenik
London
12 706
#3411.05.2012, 17:28

matcheek

Ty sie zdecyduj czy dziecko mialo sepse czy skonczylo sie na powaznym zagrozeniu sepsa :/

Zbychu_zPlebani
7 988
#3511.05.2012, 17:29

prosze o podpiencie tego posta na gluwnom.

http://www.emito.net/spolecznosc/mi...

Profil nieaktywny
chADowa
#3611.05.2012, 17:35

nie będę czytała tych wypocin trollowni

jest ok

siostra tam rodziła, nic się nie bój :)

Maja
UK
968
Maja UK 968
#3711.05.2012, 17:47

wspaniale jest byc w pierwszej ciazy, bo nie ma sie zielonego pojecia czym to wszystko ''pachnie"

Profil nieaktywny
chADowa
#3811.05.2012, 17:50

i więcej martwi?

nie sądzę..

Maja
UK
968
Maja UK 968
#3911.05.2012, 17:54

nie ma sie czym martwic, mozna sobie tylko myslec: ciekawe jak to jest?eee, nie moze byc tak zle, przeciez tyle kobiet rodzi dzieci.

Profil nieaktywny
chADowa
#4011.05.2012, 17:57

więc źle nie jest :)

nie aż tak

Miaax3
26
Miaax3 26
#4111.05.2012, 18:19

ja sie nie boje o ból chociaz wiem,ze moze byc nie do zniesienia :P
bardziej martwie sie o moje malenstwo :P zeby bylo zdrowe i mialo 10 punktow ;]
dla niego zniose kazdy bol ;]

Maja
UK
968
Maja UK 968
#4211.05.2012, 18:34

teraz tak mowisz:-)
zartuje oczywiscie
jak bedzie mialo 9 to tez bedzie super.

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#4311.05.2012, 18:35

Te punkty można dalej na hot-doga z Orlenu wymienić?

Profil nieaktywny
pryncypal
#4411.05.2012, 18:36

smiac sie chce czytajac was ,pamietac nalezy ze kazdy chwali tego co mu pomioze ,gdyby ktoras z was rodzila w Pakistaniew i porob by poszedl ladnie to chcwalila by tamtych lekarzy ,itd ,niestety co do GP to tutajn tragedia ,jesli chodzi o specjalistow to podobnie jak w nszym kraju ,jedni sa dobrzy inni gorsi ,ale wracajac do GP tutejsi jesli niew wie co dolrga to powie ze nie wie i wysle do domu ,taki przypadek mialem w mojej rodzinie oczywiscie tutaj ,co nie mozliwe w naszym kraju ,tam lekarz nie powie ze nie wie co jest i wysle do domu ,bedzie robil badania az znajdzie przyczyne ,ale co kraj to obyczaj .

aaarszenik
London
12 706
#4511.05.2012, 18:38

lewarek bardzo nam przykro z powodu smierci w twojej rodzinie.

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#4611.05.2012, 18:39

pacz lewarek, mój GP nie wiedział co mi dolega i na drugi dzień byłem umówiony na kardiologii w royal infirmary. następnym razem coś mi się z okiem dziwnego działo, lekaż dyżurny na emergency nie wiedział co to, więc jeszcze tego samego dnia wysłał mnie do kliniki gdzie z pół godziny wtykali mi wszelkie możliwe maszyny w oko.

cuda jakieś, jak nic.

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#4711.05.2012, 18:41

@aaarszenik - pewnie w ostatniej chwili sprawę uratował telefon od babci z polski i tabletki z krzyżykiem ekspersową paczką kurierską.

Profil nieaktywny
pryncypal
#4811.05.2012, 18:44

radnor ty jestes zeszkocony ,wiec nic na nich nie napiszesz negatywnwgo choc by cie to spotkalo ,jesli GP wpisuje w internet objawy i tam szuka odpowiedzi to przepraszam ,to nie dlamnie ale skoro tobie pomogl GP to ciesz sie .

Maja
UK
968
Maja UK 968
#4911.05.2012, 18:45

lewarek grabnij se jeszcze jedno piwko z lodowki.

Profil nieaktywny
pryncypal
#5011.05.2012, 18:47

Maja przykro mi ale nie pije .

Maja
UK
968
Maja UK 968
#5111.05.2012, 18:53

no to juz nie masz teraz wytlumaczenia , a wydawalo sie, ze stukasz pod wplywem.

Profil nieaktywny
pryncypal
#5211.05.2012, 18:58

ja zawsze stukam na trzezwo ,wam wszystkim zycze duzo zdrowia .

Miaax3
26
Miaax3 26
#5311.05.2012, 18:59

tez mam na imie Maja :D
ahhh piekne imie :))) :d

Maja
UK
968
Maja UK 968
#5411.05.2012, 19:01

mialam napisac, ze klikasz pod wplywem, a ze stukasz na trzezwo to sie chwali, tak, tak.

Profil nieaktywny
chADowa
#5511.05.2012, 19:02

piękne :) zazdraszczam ;)

Maja
UK
968
Maja UK 968
#5611.05.2012, 19:04

Miaax3 - tak, Maja ladne imie.

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#5711.05.2012, 19:06

A widzę ze o twoim imieniu Maju nie tylko tu sie pisze ;)

Maja
UK
968
Maja UK 968
#5811.05.2012, 19:10

The_Kiel - ahhh ta popularnosc :):):):)

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#5911.05.2012, 19:13

Ty chociaz masz sie czym pochwalić . Ja swojego imienia wolę nie zdradzac ;)

matcheek
532
matcheek 532
#6011.05.2012, 19:14

arszenik
Czytaj z uwagą. Napisałem, że u mojej żony wystąpiła infekcja. Napisałem również, że każda infekcja podczas podczas porodu kończy się sepsą u noworodka. Lekarze na neonatologii nie byli idiotami i nie czekali na wyniki posiewów, które przychodzą po 48 godzinach od porodu, tylko od razu założyli, że jest sepsa i leczyli małego tak jakby był chory na sepsę, czyli antybiotykami szerokiego spektrum. Teraz patrzę na kartę wypisu ze szpitala i widzę, że mały zaraz po porodzie miał również zdiagnozowane bakteryjne zapalenie płuc.

Nie napisałem o dobrych stronach, fakt, położne były boskie, od podstawiania podnóżków, przez praktyczne wskazówki, do pojawianie się na każde zawołanie o każdej porze, co nie zmienia jednak faktu, że ogólne wrażnie zostalo wywarte samym porodem, gdzie lekarze grali pierwsze skrzypce.

Bluzgającym (przyszlym) matkom na mnie powyzej napisze tak: bedziecie kiedyś po 40 godzinach porodu, ze znieczuleniem zewnątrzoponowym ktore zadziałało tylko po prawej stronie, z infekcja i podejrzeniem sepsy u dziecka, w drgawkach i potwornym bólu, to gwarantuje wam, ze bedziecie szukac pomocy z absolutnie kazdej strony, a juz na pewno sie ucieszycie, gdy szczerze zatroskany wujek, szwagier, brat, czy tata lekarz z dlugoletnim stazem lub pracownik uniwersytetu medycznego, bedzie chcial porozmawiac z lekarzem prowadzacym. Podwazenie autorytetu lekarza bedzie ostatnia rzecza o jaka wtedy sie bedziecie martwic i nawet wtedy, kiedy bedzie juz po wszystkim, gdy byc moze uslyszycie: czy wujek, szwagier, brat czy tatus jest zadowolony, to pamietajcie, ze jestescie tam po to zeby urodzic zdrowe dziecko i same wyjsc z tego zdrowo.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis