Do góry

Dziś jest 26 maja - Dzień Matki w Polsce

Co prawda w Wielkiej Brytanii Dzień Matki obchodzono 3 kwietnia, to według polskiej tradycji święto to przypada na dziś - 26 maja.

Korzystając z tej okazji, zespół Emito.net pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamom - zarówno w Szkocji, w Polsce, jak i na całym świecie!

Reszcie naszych użytkowników przypominamy o składaniu życzeń :-)Jednocześnie, TV Polonia zaprasza na koncert "Nie ma jak u mamy", który odbędzie się dzisiaj o godzinie 17:25.

- Zapraszamy na koncert, choć może lepiej byłoby powiedzieć, spotkanie widzów z ulubionymi gwiazdami i ich matkami w Dniu Święta Matki. Na widowni, poza klasyczną publicznością, zasiądą mamy większości gwiazd. Na scenie pojawią się gwiazdy różnorodne, znane z filmów, koncertów, seriali czy programów telewizyjnych. Wykonywane i dedykowane utwory, zapewnią zmienny nastrój, od radości po wzruszenie. Artyści zaśpiewają ukochane piosenki ich matek, lub utwory, które, bez względu na życiową sytuację, chcieliby im zadedykować, bądź też piosenki kojarzące się im z dzieciństwem - zapewniają organizatorzy.

Dodatkowym walorem koncertu będzie spojrzenie na artystów, ich mamy czy relacje rodzinne, poprzez nastroje wybieranych piosenek. Ponadto różne osobowości występujących, gwarantują różnorodność utworów, a co za tym idzie, zmienność nastroju podczas koncertu. Spotkanie poprowadzą Agata Konarska i Artur Orzech.

Telewidzowie mogą wysyłać krótkie życzenia dla swoich mam za pośrednictwem internetu ([email protected]) i telefonów komórkowych (+48 606950609 - opłata za wysłanie sms-a zgodnie z cennikiem operatora). Życzenia te zostaną zamieszczone na ekranie podczas trwania koncertu.

Komentarze 4

Opium
2 007
Opium 2 007
#126.05.2011, 10:42

x dla mojej mamusi x

Papa_Smerf
190
#326.05.2011, 11:42

Wszystkim Mamom gorące całusy

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#426.05.2011, 14:53