Do góry

Edynburg: 28.10. koncert Janusza Florczyka

28 października o godz. 18.30 w duńskim Instytucie Kultury wystąpi z koncertem fortepianowym polski artysta Janusz Florczyk.

To jeden z dwóch koncertów tego młodego pianisty w stolicy Szkocji. Drugi recital odbędzie się w niedzielę 30 października w siedzibie Edynburskiego Stowarzyszenia Muzycznego (szczegóły).

Pianista jest laureatem I nagrody w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Kijowie–Vorzel. Jest także stypendystą Ministra Kultury Młoda Polska "dla wyróżniających się artystów młodego pokolenia".

Jest również stypendystą Marszałka Województwa Łódzkiego oraz wielokrotnym stypendystą władz miasta Bełchatów, z którego pochodzi.

Organizatorem tego koncertu jest Konsulat Generalny RP w Edynburgu. W repertuarze znajdą się utwory polskich kompozytorów z XIX i początku XX w. Mogą wziąć w nim udział wszyscy, którzy wcześniej zarezerwują wejściówki.

Więcej informacji na temat wykonawcy i repertuaru: www.januszflorczyk.pl.

Kiedy?
28 października
godz. 18.30

Rezerwacje
Koncert jest bezpłatny. Ale wcześniej należy zarezerwować miejsca dzwoniąc do Konsulatu Generalnego RP w Edynburgu pod nr. 0131 5517129 lub wysłać e-maila zgłoszeniowego na adres [email protected]

Gdzie?
Danish Cultural Institute
3 Doune Terrace
Edynburg
EH3 6DY

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis

Komentarze