Do góry

IV Polsko- Brytyjskie Forum Budowlane

Gdzie?

online

Kiedy?

11.06.20


Wśród jednoosobowych firm budowlanych działających w Wielkiej Brytanii aż jedna trzecia dotknięta jest kryzysem związanym z COVID-19. W zeszłym roku problemem dla przedsiębiorców był Brexit, w tym roku na drodze do rozwoju stanęła pandemia. Zarówno pierwsza, jak i druga przeszkoda spędza właścicielom firm budowlanych sen z powiek. Jak przestać się martwić o przyszłość swojej branży?

Odpowiedź będzie można znaleźć już 11 czerwca, na organizowanym przez Polish Business Link corocznym Brytyjsko-Polskim Forum Budowlanym. Tym razem spotkanie odbędzie się online przez platformę Zoom. Z łatwością więc mogą wziąć w nim udział nie tylko przedsiębiorcy z UK, ale i z innych zakątków świata.

To już IV edycja wydarzenia. Tematem przewodnim będzie budownictwo przyszłości.

Czterogodzinna sesja podzielona będzie na trzy części:

  • panel dyskusyjny
  • warsztaty
  • networking

Celem Forum jest wsparcie przedsiębiorców w rozwoju firm budowlanych w Wielkiej Brytanii i w realizacji nowych inicjatyw. W ciągu ostatnich trzech spotkań z cyklu poruszonych zostało wiele istotnych kwestii, m.in.: budownictwo modułowe, mieszkania socjalne czy zrównoważony rozwój rynku budowlanego. Rok 2020 będzie kluczowy dla wielu firm, w tym także dla firm budowlanych.

Polskie firmy budowlane w Wielkiej Brytanii

Szacuje się, że działalność aż jednej trzeciej polskich jednoosobowych firm w Wielkiej Brytanii związana jest z branżą budowlaną. Polscy budowniczowie zyskali na Wyspach godną pozazdroszczenia reputację. Szanowani są przede wszystkim za stosunek jakości usług do ceny oraz solidne wykonawstwo. Polskie firmy budowlane stanowią cenny wkład w PKB Wielkiej Brytanii. Jednym ze świetnych przykładów jest Stowarzyszenie Inżynierów Polskich (STP), które w tym roku obchodzi już 80. rocznicę powstania.

Brytyjsko-Polskie Forum Budowlane to idealna okazja do omówienia obecnej sytuacji i wspólnej analizy tego, jak będzie wyglądała przyszłości. To możliwość porozmawiania ze specjalistami z branży budowlanej, szansa by zasięgnąć opinii ekspertów w takich dziedzinach jak: duże projekty budowlane, prawo budowlane, dostawy czy licytacje. To również wspaniała okazja do nawiązania nowych kontaktów i współpracy – bezpiecznie w środowisku online.

Program wydarzenia i rejestracja na stronie plus.pblink.co.uk

Polish Business Link to organizacja członkowska, działając od 2012 roku, ułatwiająca połączenia B2B w Wielkiej Brytanii. Misją PBLINK jest promocja polskich firm budowlanych na Wyspach, ale także tworzenie platformy dla wszystkich przedsiębiorców, którzy potrzebują pomocy w rozwoju działalności, szukają nowych możliwości, chcą nawiązywać współpracę i brać udział w dyskusjach na ważne tematy.

Kiedy: 11.06.2020, godz. 10:00 - 14:00

Gdzie: na platformie zoom.us

Komentarze