Do góry

Wypad w gory biwak

Miasto:
Glasgow
Wiek:
35
Dodano/podbito:
22.6.2026
Data modyfikacji:
22.6.2026
Wyświetleń:
58

Opis

Cześć! Szukam osób, które lubią biwakowanie, trekking i spanie pod namiotem. Stawiam na dobrą atmosferę, bezpieczeństwo i szacunek do przyrody.
O mnie: 20 do 40 km dziennie nie straszne, lubię wędrówki z plecakiem, gotowanie na palniku, wschody słońca i noclegi na kempingach/biwakach. Nie jestem wyczynowcem tempo dostosujemy wspolnie. Jesli jestes zainteresowany/a napisz

Pozdrawiam

Kontakt

Kontakt:
P
Profil:

Lokalizacja

Miasto:
Glasgow

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis