Cześć! Szukam osób, które lubią biwakowanie, trekking i spanie pod namiotem. Stawiam na dobrą atmosferę, bezpieczeństwo i szacunek do przyrody.
O mnie: 20 do 40 km dziennie nie straszne, lubię wędrówki z plecakiem, gotowanie na palniku, wschody słońca i noclegi na kempingach/biwakach. Nie jestem wyczynowcem tempo dostosujemy wspolnie. Jesli jestes zainteresowany/a napisz
Pozdrawiam