ktoś się orientuje o co chodzi ? do tej pory wysyłałam pieniądze z HSBC na konto w Polsce na rachunek prowadzony w funtach bez problemu, a teraz po zalogowaniu system od razu kieruje mnie na jakąś stronę i przelicza funty na złotówki !? każą gdzieś zadzwonić, skontaktować się z bankiem! to teraz jak wyślę funty to mi przeliczą na złotówki, a potem znowu na funty? - bo konto w Polsce też jest w funtach
ktoś się orientuje o co chodzi ? do tej pory wysyłałam pieniądze z HSBC na konto w Polsce na rachunek prowadzony w funtach bez problemu, a teraz po zalogowaniu system od razu kieruje mnie na jakąś stronę i przelicza funty na złotówki !? każą gdzieś zadzwonić, skontaktować się z bankiem! to teraz jak wyślę funty to mi przeliczą na złotówki, a potem znowu na funty? - bo konto w Polsce też jest w funtach