kto mi wsadzi dwa palce w dupę,wyciągnie a następnie na nich zagwiżdże.
i nie mówcie ,że to niesmaczne dla gwiżdżącego:)
w sumie ciekawa propozycja, ale ja mam pytanko czy moglbym ci nasrac do ryja?
smiało-ale najpierw musisz zagwizdać
buahahah
a ty po mojim kleksie w twoj ryj jak powiesz mama to zagwizdam
moim*
Fucznik nie czytasz ze zrozumieniem-najpierw gwiżdzesz na palcach które odbyły wizytę w mojej dupie a później srasz mi do ryja
oki, przepraszam, zawsze mialem problem z czytaniem ze zrozumieniem , ale mimo wszystko chyba wygrales :( nie pojde na to......ale mam inny pomysl : ja Cie w dupe ty mi loda...........
Fucznik Ty sobie zmien login na Fucknik w takim wypadku :P
uuuuuuuu atrakcji Ci brakuje
ale z tym lodem to jakiego chcesz-w gałki czy włoskiego-no wiesz taki ze skrętem o 720 stopni.
jak chcesz włoskiego to sobie bolca nagwinuj
nagwintuj
loda ze skretem? a samosieja czy holender?
a jak tak do minie mówisz to czy przypadkiem mnie nie obrażasz?
jak tu milo, sympatycznie, bombastycznie, pompatycznie... nie ma jak meskie pogaduszki
czyli gadanie o dupie...
o dupie kaszany.....
przesrany jest ten temat-mało apetyczny:)
a teraz pogadajmy o ulubionych potrawach.........
jajko na twardo
twardo puknąć w jajko
pukniesz mi w jajko KAHAY
KAYAH
poczochraj sobie farfocla fucznik
ty mi mozesz poczochrac.dzisiaj w nocy :)
i jak ty będziesz wyglądał taki poczochrany?????
kto mi wsadzi dwa palce w dupę,wyciągnie a następnie na nich zagwiżdże.