Do góry

mam super pomysła.macie lepsze?

Temat zamknięty
pawlicki
16
04.04.2008, 21:33

kto mi wsadzi dwa palce w dupę,wyciągnie a następnie na nich zagwiżdże.

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#104.04.2008, 21:34

i nie mówcie ,że to niesmaczne dla gwiżdżącego:)

Fucznik
1 732
Fucznik 1 732
#204.04.2008, 21:34

w sumie ciekawa propozycja, ale ja mam pytanko czy moglbym ci nasrac do ryja?

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#304.04.2008, 21:36

smiało-ale najpierw musisz zagwizdać

Konstruktor
3 668
Konstruktor 3 668
#404.04.2008, 21:37

buahahah

Fucznik
1 732
Fucznik 1 732
#504.04.2008, 21:38

a ty po mojim kleksie w twoj ryj jak powiesz mama to zagwizdam

Fucznik
1 732
Fucznik 1 732
#604.04.2008, 21:38

moim*

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#704.04.2008, 21:39

Fucznik nie czytasz ze zrozumieniem-najpierw gwiżdzesz na palcach które odbyły wizytę w mojej dupie a później srasz mi do ryja

Fucznik
1 732
Fucznik 1 732
#804.04.2008, 21:41

oki, przepraszam, zawsze mialem problem z czytaniem ze zrozumieniem , ale mimo wszystko chyba wygrales :( nie pojde na to......ale mam inny pomysl : ja Cie w dupe ty mi loda...........

luta
113
luta 113
#904.04.2008, 21:43

Fucznik Ty sobie zmien login na Fucknik w takim wypadku :P

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1004.04.2008, 21:44

uuuuuuuu atrakcji Ci brakuje

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1104.04.2008, 21:45

ale z tym lodem to jakiego chcesz-w gałki czy włoskiego-no wiesz taki ze skrętem o 720 stopni.

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1204.04.2008, 21:46

jak chcesz włoskiego to sobie bolca nagwinuj

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1304.04.2008, 21:46

nagwintuj

Fucznik
1 732
Fucznik 1 732
#1404.04.2008, 21:47

loda ze skretem? a samosieja czy holender?

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1504.04.2008, 21:50

a jak tak do minie mówisz to czy przypadkiem mnie nie obrażasz?

zocha_na_miotle
904
#1604.04.2008, 21:52

jak tu milo, sympatycznie, bombastycznie, pompatycznie... nie ma jak meskie pogaduszki

luta
113
luta 113
#1704.04.2008, 21:57

czyli gadanie o dupie...

KAYAH
961
KAYAH 961
#1804.04.2008, 21:57

o  dupie kaszany.....

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1904.04.2008, 21:58

przesrany jest ten temat-mało apetyczny:)

Fucznik
1 732
Fucznik 1 732
#2004.04.2008, 21:59

a teraz pogadajmy o ulubionych potrawach.........

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#2104.04.2008, 22:03

jajko na twardo

KAYAH
961
KAYAH 961
#2204.04.2008, 22:04

twardo puknąć w jajko

Fucznik
1 732
Fucznik 1 732
#2304.04.2008, 22:05

pukniesz mi w jajko KAHAY

Fucznik
1 732
Fucznik 1 732
#2404.04.2008, 22:06

KAYAH

KAYAH
961
KAYAH 961
#2504.04.2008, 22:06

poczochraj sobie farfocla fucznik

Fucznik
1 732
Fucznik 1 732
#2604.04.2008, 22:07

ty mi mozesz poczochrac.dzisiaj w nocy :)

KAYAH
961
KAYAH 961
#2704.04.2008, 22:08

i jak ty będziesz wyglądał taki poczochrany?????

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis