Do góry

Nie dla ACTA - cenurowanie internetu

Temat zamknięty
agamysia
171
agamysia 171
21.01.2012, 20:34

26 stycznia przedstawiciele polskiego rządu podpiszą ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement), niezwykle kontrowersyjną umowę międzynarodową, która wprowadzi drastyczne narzędzia służące ochronie własności intelektualnej i ograniczające wolności w sieci. Nie pozwól, aby na internet padł choć cień międzynarodowej cenzury!

podpisz petycje

http://www.petycjeonline.pl/petycja...

Profil nieaktywny
Minstrel
#21126.01.2012, 18:09

i znów ta zalosna Baska - idol inteligentnych inaczej
Pani Basi buzka była widoczna na stronie Premiera R.P a tobie takie osiągniecie mało że nie wyszło
to i dlugo jeszcze nie wyjdzie :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#21226.01.2012, 18:21

urko prowokator :D uśmiałem się... w czym Ty jesteś lepszy? jesteś? odpowiedz proszę
po tych wpisach po prostu zaczynam zmieniać zdanie o Tobie - mogę się mylić oczywiście ale i Ty uszanuj, że ktoś ma inny pogląd

tak, ja tylko uważam że mamy prawo mieć obawy a zamiast pornoli zdarza mi się pobierać inne pliki (na swój prywatny użytek) - zgłoś jak chcesz i uważasz to za słuszne :D

uważam, że tym razem POlskie władze przegięły (nie zabroni mi nikt nie darzyć Tuska sympatią, od awsze wydawał mi się typ 'lewy') tak jak ja nie zabronię innym go wielbić

tutaj nawet nie chodzi o kurestwo rujnujące Polskę i udające, że rządzi tym krajem a o sposób w jaki to sie odbywa
ciekawe, że na tej nieszczęsnej ustawie wujcio sam również sporo korzysta - naprawdę interesujące i wiele "spiskowych" teorii mona na tej podstawie wysnuć
nikogo nie przekonam ale mogę (póki co) tak myśleć więc piszę
buzioczky :P

Rivan
5 366
Rivan 5 366
#21326.01.2012, 18:30

urko
#198 | Dziś - 16:25
.
kompletny brak rozumienia prawa i w ogóle otaczajacej rzeczywistosci, ACTA nie dotyczy osób indywidualnych i nie wprowadza zadnej cenzury w internecie... zal wam dupe sciska, bo pozamykaja pirackie serwery, z których mogliscie sciagac bezkarnie lewe kopie filmów (gownie pornole) i kradliscie muzyke... dobrze, ze premier Tusk, na którego glosowalem i bede glosowal, nie ugial sie przed awanturniczym motlochem :)

urko
#201 | Dziś - 16:54
.
99.9% protestujacych, nie pofatygowalo sie, zeby przeczytac choc fragment tej umowy, ale wychodza na ulice, zakladaja maski, nosza transparenty z chamskimi haslami... byle byla zabawa - zenujace :)

Zakladam, że ty też nie przeczytałeś na co wskazuje post nr 198. Acta może być stosowane do wszystkich użytkowników internetu, nawet indywidualnych. Mało tego, acta to nie tylko pirackie pliki ale też podróbki.Poczytaj może troche...i nie pierdziel farmazonów, że nigdy z neta nic nie sciągaleś ani nie udostępniałeś.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#21426.01.2012, 18:46

zamilcz PiSiorze! urko wie i rozumie :D

dla przypomnienia

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#21526.01.2012, 18:48

o ja tępy pisior (ew. wybierz sobie z całego szeregu określeń wkładanych w głowę przez "niezależne"media) nigdy nie głosujący nawet na nich :D

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#21626.01.2012, 19:01
kamil811
136
kamil811 136
#21726.01.2012, 19:04

UK podpisalo? Gdzie Wy mieszkacie? W Polsce czy UK?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#21826.01.2012, 19:08

zrozum że to dotyczy całej uni...chyba że o czymś nie wiem o.O

a Polska zawsze chce się wybić przed szereg

skoro Ciebie to nie obchodzi i być może nawet drażni to nie zagladaj w podobne tematy i po problemie :)

kamil811
136
kamil811 136
#21926.01.2012, 19:29

mr.z Jezeli to do mnie to ja sie tylko pytam a nie atakuje. Wyluzuj poslady.
Poprostu chcialbym wiedziec cz UK podpisala bo mieszkam w UK

Slyszeliscie o tym?
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title...

Rivan
5 366
Rivan 5 366
#22026.01.2012, 19:36

#219 to trzeba było normalnie zapytać. I nie bełkocz.
Sprawa do której link podajesz jest jeszcze zanim acta podpisali. Teraz wszystko będą pod to podpisywać. Żenada.

agamysia
171
agamysia 171
#22126.01.2012, 19:38

To ja poprostu proponuje podpisanie petycji ... http://www.petycjeonline.pl/petycja...

Moze coś ona da i ustrzeże Polakow przed kolejnymi podpisami na zagrażających nam dokumentach.

kamil811
136
kamil811 136
#22226.01.2012, 19:51

Rivan a co nie normalnie zapytalem? Moze wierszyk napisac co?

kamil811
136
kamil811 136
#22326.01.2012, 19:52

A i jeszcze czekam na kogos kto moja pisownie zacznie poprawiac

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#22426.01.2012, 19:54

kamil811 no przecie luźnym :)

pytasz o to?
http://anoncentral.org/2012/01/sopa...
obejrzyj sobie, wiele wyjaśnia

niektóre 'oświecone' osoby na forum bagatelizują sprawę ACTA a w rzeczywistości to amerykańskie łapy sięgną i tutaj, tak wśród krajów zaangażowanych jest USA które niby odrzuciło po protestach SOPA a tutaj proszę i tak będą mogli w imie obecnie forsowanego dokumentu egzekwować swoje prawa... Jeśli tylko FBI zechce to i twoją pocztę przejrzy - nieprawdopodobne prawda?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#22526.01.2012, 19:55
Rivan
5 366
Rivan 5 366
#22626.01.2012, 19:57

kamil811
#223 | Dziś - 19:52
.
A i jeszcze czekam na kogos kto moja pisownie zacznie poprawiac

Przed "kto" przecinek.

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#22726.01.2012, 20:00

#226 - a ty postawiles "," :)

Onieznajomy
7 377
Onieznajomy 7 377
#22826.01.2012, 20:06

do urko czy innych pajakow:
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title...

Student pierwszą ofiarą międzynarodowych porozumień antypirackich.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#22926.01.2012, 20:10

ad 206 czyli w sam raz dla Ciebie

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#23026.01.2012, 20:12

at 228
Ty jak zwykle masz jakieś problemy kognitywistyczne, do lekarza się zgoś i wytłumacz mu co krasnoludki Ci mówią :).

Rivan
5 366
Rivan 5 366
#23126.01.2012, 20:13

Onieznajomy
#227 | Dziś - 20:00
.
#226 - a ty postawiles "," :)
Ja mam angielską klawiature ;)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#23226.01.2012, 20:13

Onieznajomy
#228

obejrzyj sobie ten filmik który wkleiłem - typ wyjaśnia jak to działa,

spider i reszta "oświeconych" z motłochem nie rozmawia hehehe

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#23326.01.2012, 20:17

Z takim co ma notorycznie urojenia, to nie. Ja swoją opinię na ten temat wyraziłem raz i nie chce mi się powtarzać, a jak onieznjomy ma demencję, to niech nie sugeruje różnych rzeczy.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#23426.01.2012, 20:24

wróżka ze mnie bo takiej odpowiedzi oczekiwałem :P miłego wieczoru więc :D

urko
19 410 56
urko 19 410 56
#23526.01.2012, 20:29

@mr.z #224
... Jeśli tylko FBI zechce to i twoją pocztę przejrzy - nieprawdopodobne prawda?
Masz bez watpienia manie przesladowcza. Naprawde sadzisz, ze FBI interesuja twoje maile lub pornosy na twardym dysku? Badz powazny :))

Rivan
5 366
Rivan 5 366
#23626.01.2012, 20:36

#235 pies go wie, co mr.z ma na dyskach:)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#23726.01.2012, 20:40

właśnie :P

chodzi o sam fakt przecież

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#23826.01.2012, 20:40

lubię przesadzać :D

a nie lubię głupich praw

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#24026.01.2012, 20:43

albo całość jak kto woli: http://www.chip.pl/blogi/antyblog/2...

słowem - durna młodzież która poddała się modzie, owczemu pędowi, buntowi typowemu dla nastolatków i propagandzie moherów która nie przepuści żadnej okazji i oplucia aktualnie rządzących

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis