Do góry

pozdrowionka i buziaki dla wszystkich!!!!

Temat zamknięty
Daliana
90
Daliana 90
16.06.2006, 21:12

...mam poprostu dobry humor!!!!!!

wojtek
1 898
wojtek 1 898
#116.06.2006, 21:18

dzieki za buzi, kiedys oddam.

x_zielony
176
x_zielony 176
#216.06.2006, 21:34

dziękuję za pozdrowienia:) miło z Twojej strony:)
pozdrawiam również:)

Qulka
1 212
Qulka 1 212
#316.06.2006, 21:57

pozdrawiam równiez i ciesze sie gdy ktos ma dobry nastoj-popieram hedonizm:hedoniści na calej ziemi laczcie sie!

x_zielony
176
x_zielony 176
#416.06.2006, 22:05

ad Qulka 21:57 - masz na myśli hedonizm etyczny? hahaha:P poza tym nie wiem co na to dalianka, ale czemu dobry nastrój łaczyć z hedonizmem?;) ps. dalianka, co Ty na to?:)

Qulka
1 212
Qulka 1 212
#516.06.2006, 22:29

x-zielony
hedonizm-doktryna etyczna wg.ktorej przyjemnosc jest najwyzszym dobrem,  celem i glownym motywem ludzkiego postepowania:rowniez postawa zyciowa,wyrazajaca sie w dazeniu do umiejetnego wykorzystywania przyjemnosci :-) 

x_zielony
176
x_zielony 176
#616.06.2006, 23:07

ad Qulka 22:29 - popierasz: doktryna etyczna wg.ktorej przyjemnosc jest najwyzszym dobrem, celem i glownym motywem ludzkiego postepowania. Nawet jesli przyjemność jest osiągana na drodze mordowania, gwałcenia, zoofilii, oraz jedzenia własnych odchodów? Ciekawa to doktryna, która wszelkiego rodzaju dewiacje może wytłumaczyć w ten sposób, że prowadzą one do przyjemności. ale czy do szczęścia? rozumiem,że ktoś kieuje się tym w życiu, ok - jego life, ja tylko życzę powodzenia na tej drodze, która jest zwykłym uzależnieniem się od tego co się czuje. ktoś napisał: tam gdzie rządzą żadze, ja nie rządzę. niegłupie, nie?:)))"rowniez postawa zyciowa,wyrazajaca sie w dazeniu do umiejetnego wykorzystywania przyjemnosci :-)" a jesli utożsamiasz się z tym, to rozpiszę się później na ten temat, bo idę spać:))) pa:)

marshall
7 587
marshall 7 587
#716.06.2006, 23:25

x-zielony, przestan z tym belkotem
tam gdzie rządzą żadze, ja nie rządzę - co to mialo znaczyc?!?
A gdzie TY rzadzisz?
Ciekawa to doktryna, która wszelkiego rodzaju dewiacje może wytłumaczyć w ten sposób, że prowadzą one do przyjemności. ale czy do szczęścia? A co niby prowadzi do szczescia i przede wszystkim dlaczego uwazasz ze szczescie to pojecie absolutne?
Domyslam sie dlaczego i dlatego pozwolilem sobie na slowa w pierwszym wierszu.
rowniez postawa zyciowa,wyrazajaca sie w dazeniu do umiejetnego wykorzystywania przyjemnosci :-)"     A Ty oczywiscie znasz te umiejetnosc, bo rowniez jest absolutna?
x-zielony, bylem kiedys zaangazowanym katolikiem, jesli pytasz dlaczego przestalem nim byc to odpowiadam - mialem dosyc manipulowania i demagogii takiej jak w Twoim poscie. Zeby nie bylo odkrecania kota ogonem - nie atakuje Ciebie, tylko to co napisales

marshall
7 587
marshall 7 587
#816.06.2006, 23:25

dalianka - rowniez pozdrowionka i buzka i powodzenia i trzymaj ten humor!

multigad
1 275
multigad 1 275
#916.06.2006, 23:55

też pozdrówka i buźka :))

Ale żeby do takiego miłego tematu wepchnąć filozofię, fe, wstydźcie się.

I to przez jedno źle użyte słowo (powinno być popieram afirmację, nie hedonizm) ;)

Qulka
1 212
Qulka 1 212
#1017.06.2006, 07:50

Dyskusja poszla w zlym kierunku.Popieram wszystko co jest pozytywne,popieram ludzi o dobrym nastawieniu do zycia,popieram ludzi ktorzy potrafia dzielic sie tym nastawieniem z innymi.Daze do tego aby byc w zyciu szczesliwa,a jak widze co niektorzy(x_zielony)lubia byc zadufani,gburowaci.Cieszcie sie zyciem.Carpe diem!

Domcio
133
Domcio 133
#1117.06.2006, 10:13

Zielony zgadzam sie z Toba. Dobrze napisales. Kulka to co zawarlas w
ostatnim poscie to nie jest hedonizm, ja wiem, ze to modne słowo, ale
nie naduzywaj słow, ktorych znaczenia do konca nie rozumiesz. Gdyby,
jak to pisalas wczesniej, wczyscy byli hedonistami to nikt by Moja
Droga nie pracował i ujmując rzecz kolokwialnie kazdy by sie na lewo i
prawo jeno rżnął i nic wiecej. A po niedlugim czasie wyginelibysmy z
głodu. Pozdrawiam

x_zielony
176
x_zielony 176
#1217.06.2006, 10:38

Ad marshall 23:25 co to miało znaczyć? różnica w pisowni podpowiada sens słów, wystarczy pomyśleć, wtedy dodatkowe pytania są zbędne:) poza tym, proszę się hamować i nie określać moich wypowiedzi bełkotem, tylko dlatego, że czegoś, wydaje mi się, nie zrozumiałeś:)

x_zielony
176
x_zielony 176
#1317.06.2006, 10:45

Ad Qulka 07:50 proszę zatem o precyję wypowiedzi, może pomoże zapomniany chyba niestety przez większość C. K. Norwid:

Ponad wszystkie wasze uroki --

Ty! poezjo, i ty, wymowo --

Jeden wiecznie będzie wysoki:

* * * * * * * * * * * * * * * *

Odpowiednie dać rzeczy słowo!

x_zielony
176
x_zielony 176
#1517.06.2006, 10:47

pozdrowienia dla dalianki:)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis