witam,nigdy nie robilem przelewu kasy do polskiego banku na konto.ile sie placi za takie cos i gdzie w glasgow jest najlepiej??
ja ostatnio placilam 19.50 z Bank of Scotland
witam,nigdy nie robilem przelewu kasy do polskiego banku na konto.ile sie placi za takie cos i gdzie w glasgow jest najlepiej??