Do góry

Satanista startuje w wyścigu do Białego Domu

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Esse
#104.04.2008, 20:24

''Uczęszczałem do polskiej katolickiej szkoły podstawowej w Elizabeth w New Jersey, gdzie otrzymałem najlepszą edukacje''...Szok w trampkach.

Ania
3 262
Ania 3 262
#204.04.2008, 20:29

hehehe, dobry jestprzynajmniej ma fantazje i nie pierdzi w fotel przed telewizorem, albo komputerem jak wiekszosc facetow.

Ania
3 262
Ania 3 262
#304.04.2008, 20:32

poza tym nie ma tam slowa o kulcie Szatna, malpa. Lucyfer to troche inna bajka. czarownice i wampiry tez niekoniecznie musza miec cos wspolnego z kultem zla.poza tym on nie zabija, kobiety udostepniaja mu swoje tetnice! hehehhe koles ma fantazje ;-)

Profil nieaktywny
Esse
#404.04.2008, 20:35

Cytuje  "Jonathon Sharkey - wampir, satanista, polityk, czarownik, żołnierz, zapaśnik i muzyk''.

Ania
3 262
Ania 3 262
#504.04.2008, 20:40

taki z niego satanista jak i wampir i czarownik ;-) niegrozny pan, ktory lubi troche szumu wokol wlasnej osoby i ma ambicje ;-)poza tym termin satanista uzywany jest czesto i gesto mylnie. i tak mnie sie wlasnie wydaje w tym przypadku. czciciel szatana nie wspomnialby o szkole katolickiej, gdzie otrzymal dobra edukacje i o JP2, ktorego poznal osobiscie... to taki dopisek dziennikarski, zeby bylo bardziej kontrowersyjnie.

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#604.04.2008, 20:58

hm... jak to powiedział Dyzma?aaa "fixum dyrdum"rente dożywotnią ma murowaną... nawet w biednej Polsce

rewers
248
rewers 248
#704.04.2008, 22:33

Jeżeli prezydentem i premierem polski byli fanatyczni katolicy to dlaczego w innym nie może być satanista?Myślę, że (być może) przyszły prezydent satanista USA nie będzie paranoikiem z manią przesladowczą jak to miało miejsce w przypadku braci Kaczyńskich.

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#805.04.2008, 00:16

jjjjjjaaaaaaaakkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiimmmmmmmsatanistą??????????świrem!!!!!!!!!!!!!

dryku
458
dryku 458
#905.04.2008, 00:27

nareszcie ktos z wyobraznia

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis