you kasa me kasa ^^ w sumie mnie slonca nie potrzeba.. Przydalaby sie moja Sabinka teraz.. Teraz jej nie ma kiedy potrzebuje najbardziej.. Panowie z zoltego systemu mi ja zabrali..:( Mam nadzieje ze wroci taka jak byla przed naszym spotkaniem w Arrdrosan, i nie kaza mi nic placic..Twoja rozumiet moja ?
:)
Kiedyś za czasow szkocji.net była galeria. Dziś nie ma się gdzie dzielić zdjęciami z tej pięknej krainy. Może byśmy coś powklejali własnego? Tak aby zainspirować się do wycieczek. To droga do Aviemore i widok na Cairngormsy.