Do góry

Szkocja w fotografii

Temat zamknięty
Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
09.05.2009, 18:05

Kiedyś za czasow szkocji.net była galeria. Dziś nie ma się gdzie dzielić zdjęciami z tej pięknej krainy. Może byśmy coś powklejali własnego? Tak aby zainspirować się do wycieczek. To droga do Aviemore i widok na Cairngormsy.

Darmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i Obrazki

Adam.B
746
Adam.B 746
#594103.11.2010, 10:04

Ananas - w odpowiedzi na Twojego smsa.: A jak sadzisz? Na co mam nadzieje?:p zycie krotkie jest, z dobrodziejstw trzeba korzystac:D Nie mam kasy na tel, dlatego ty pisze. A ja wczoraj wieczorem siedzialem do poooozna.. Tylko ze na emito nie zagladalem.. Heh.

ananas
3 223
ananas 3 223
#594203.11.2010, 10:28

moja
rozumiec
twoja

ananas
3 223
ananas 3 223
#594303.11.2010, 10:28

zGGadamy sie wieczorem

Adam.B
746
Adam.B 746
#594403.11.2010, 11:00

you kasa me kasa ^^ w sumie mnie slonca nie potrzeba.. Przydalaby sie moja Sabinka teraz.. Teraz jej nie ma kiedy potrzebuje najbardziej.. Panowie z zoltego systemu mi ja zabrali..:( Mam nadzieje ze wroci taka jak byla przed naszym spotkaniem w Arrdrosan, i nie kaza mi nic placic..Twoja rozumiet moja ?

:)

siedem
3 112 107
siedem 3 112 107
#594503.11.2010, 12:59

Diadioo , Twoje zdjécia sá kapitalne
a zeby nie gadac to wkleje cos swiezego

Glen Etive

Adam.B
746
Adam.B 746
#594603.11.2010, 13:00

wlasnie ogladam the sun, zdjecie z zombie walk jest. 3 nawet. Szalu nie robia:p moge smialo powiedziec ze mam ladniejsze. Hehe.

Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#594703.11.2010, 16:04
Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#594803.11.2010, 16:04
Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#594903.11.2010, 16:04
Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#595003.11.2010, 16:05
Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#595103.11.2010, 16:05
Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#595203.11.2010, 16:06
Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#595303.11.2010, 16:07
Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#595403.11.2010, 16:09

Glasgow noca jest sliczne
Dzisiaj bede szukal kolejnych nieznanych miejsc :)

karo77
5 844
karo77 5 844
#595503.11.2010, 16:10

Emigrant, gdzie takie kffffiatuszki rosną? Tylko nie pisz, że w Glasgowie, plisssss :)

karo77
5 844
karo77 5 844
#595603.11.2010, 16:11

no taaaaa.... W dzień Edi mi się bardziej podoba, ale w nocy ....Glasgow rulez!

Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#595703.11.2010, 16:12

Karo w glasgow... ale w dzien nie zwrocisz na nie uwagi :)
one gina w szarosci tego miasta ... noc jest ich sprzymierzencem^^

ananas
3 223
ananas 3 223
#595803.11.2010, 16:19

emigrant
powiedz gdzie i kiedy wedrowal bedziesz
dzisiaj

Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#595903.11.2010, 16:20

Te fotki sa z wczoraj ,ale dzisiaj beda nowe...
znalazlem pare nowych miejsc :)
szkoda ze znowu zmarzne...

Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#596003.11.2010, 16:21

ananas wkleje zaraz miejsce gdzie zaparkuje samochod i o ktorej...
daj mi chwilke :)

Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#596103.11.2010, 16:27

55.869682,-4.260856 to jest parking a docelowo bede focil ten budynek... 55.865063,-4.271896
tylko nie wiem o ktorej rusze :( pewne jest to ze bedzie juz ciemno wiec moze za ok 2 godz
napisz czy by ci pasowalo

ananas
3 223
ananas 3 223
#596203.11.2010, 17:54

by pasilo.
moze nie jest to centrum, ale juz niedaleko
:)
bedziesz wyjezdzal, - sie podbij tutaj...
a jak ja bede wychodzil - zadzwonie...

Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#596303.11.2010, 18:44

ananas wychodze i bede czekal na parkingu na ciebie...
jak bedziesz startowal daj sygnala :P

Diadioo
1 219 463
Diadioo 1 219 463
#596403.11.2010, 18:50

Mieszkam tymczasowo w Dunfermline ale pracuje w Edim ...posiadam samochodzik ktory zmiesci jeszcze 3 osoby lub 5 fotografów ;)
Siedem - dzieki
Pozdrawiam wszystkich foto maniaków

ananas
3 223
ananas 3 223
#596503.11.2010, 19:11

emigrant
wylaze
zadzwonie zaraz

Profil nieaktywny
mehow
#596603.11.2010, 19:26

nie mysleliscie przeniesc tego wszystkiego do tej grupy
http://www.emito.net/spolecznosc/gr...

zaczyna latac offtopicami i ciezko juz sie odnalesc przy takiej ilosci postow w jednym watku

Diadioo
1 219 463
Diadioo 1 219 463
#596703.11.2010, 19:43
Diadioo
1 219 463
Diadioo 1 219 463
#596803.11.2010, 19:49
mariusz
3 414 399
mariusz 3 414 399
#596903.11.2010, 20:01

5968 Diadioo Bardzo mi się podoba

mariusz
3 414 399
mariusz 3 414 399
#597003.11.2010, 20:01

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis