Do góry

Szkocja w fotografii

Temat zamknięty
Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
09.05.2009, 18:05

Kiedyś za czasow szkocji.net była galeria. Dziś nie ma się gdzie dzielić zdjęciami z tej pięknej krainy. Może byśmy coś powklejali własnego? Tak aby zainspirować się do wycieczek. To droga do Aviemore i widok na Cairngormsy.

Darmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i Obrazki

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#969114.12.2010, 22:59

lol
sorry za wcięcie się

ananas
3 223
ananas 3 223
#969214.12.2010, 23:02

achron
slabo szukales o tych szklach
ja znalazlem ogrom wiedzy...
w 1sek. po wpisaniu w google
to fajowe zabytki
a ja lubie zabytki hehe

samochod za dwie stowki lykniesz i mozesz aparat kupowac

tomek
a co jest zlego w kompakcie?
ja swojego kochalem,
i tez jestem amator

ale mi go ukradli
polaczki w polsce

achron83
3 984
achron83 3 984
#969314.12.2010, 23:04

hehe :D

Te Rollei to od kolesia co dla National Geographic pracowal przez 70 lat :D
Zdjecia tez jego :D jeszcze w PL sa slajdy z Afryki z lat 60 :D Masakryczne poprostu :D
A w Szkocji mam 3 zdjecia z jego wyprawy do Nepalu :D

Wiesz ja nie chce sie zabic w samochodzie :D bo sie rozleci :D

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#969414.12.2010, 23:05

nic nie mam do kompaktów, ale wiadomo że to nie to samo co lustrzanka czy analog :)
ja swojego pilnuję, ostatni wylądował na dnie kanionu :/

siedem
3 112 107
siedem 3 112 107
#969514.12.2010, 23:10

Borders , z archiwum oczywiscie

ananas
3 223
ananas 3 223
#969614.12.2010, 23:16

achron
jesli sie rozleci,
to wazne zebys mial nowy apatar
co go kupisz ubezpieczony
i lus
:O)
hehe
wklejaj te foty z ewerestu bo czekamy

ananas
3 223
ananas 3 223
#969714.12.2010, 23:17

apatar=aparat

achron83
3 984
achron83 3 984
#969814.12.2010, 23:18

hehe :D Foty mam wydrukowane od 30 lat :D

Sa na Papierze duzego formatu AGFA

achron83
3 984
achron83 3 984
#969914.12.2010, 23:20
achron83
3 984
achron83 3 984
#970014.12.2010, 23:23

NIe wiem czemu ale podoba mi sie ta woda :D

siedem
3 112 107
siedem 3 112 107
#970115.12.2010, 00:07
james
684
james 684
#970215.12.2010, 03:14

#9681 widok az zapiera w piersiach :) pikna fotka

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#970315.12.2010, 04:38

[URL=http://img692.imageshack.us/i/1000912k.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7027/1000912k.jpg[/IMG][/URL]

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#970415.12.2010, 04:42
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#970515.12.2010, 04:46
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#970615.12.2010, 05:05

http://img692.imageshack.us/i/10009...

jednak 4 wrr
dlaczego tu nie ma edytuj posta?

Maniek71
130
Maniek71 130
#970715.12.2010, 05:59

Jak mowa o mostach to wklejam coś takiego

Maniek71
130
Maniek71 130
#970815.12.2010, 06:03
Maniek71
130
Maniek71 130
#970915.12.2010, 06:08


ten rudzik jest oswojony mozna go spotkac przy jeziorze Loch Etive podchodzi do reki na okolo 20cm nie ucieka tylko pozuje mam chyba ze 100 zdjec

Maniek71
130
Maniek71 130
#971015.12.2010, 06:22

cos nie wyszlo moze teraz :)

Maniek71
130
Maniek71 130
#971115.12.2010, 06:27

To miejsce chyba wiekszosc z was zna?

Dobra wystarczy chyba tych zdjęć a tak na marginesie jaka macie pogode na dalekiej Szkocji ?? jest jeszcze śnieg??

Maniek71
130
Maniek71 130
#971215.12.2010, 06:32

Jeszcze Puffiny z wyspy Farne jest tam ich tysiace polecam wycieczke duzo rodzjów ptaków

Diadioo
1 219 463
Diadioo 1 219 463
#971315.12.2010, 09:02

Maniek,rewelacja *****
Pozdro!

koran
481 204
koran 481 204
#971415.12.2010, 18:58

Maniek71
Super fotki !!!!!!!!!!!!!!
Mozesz dac namiary na ten zameczek.
Pozdrawiam

mariusz
3 414 399
mariusz 3 414 399
#971515.12.2010, 20:13

Maniek 9708 super

mariusz
3 414 399
mariusz 3 414 399
#971615.12.2010, 20:13
ananas
3 223
ananas 3 223
#971715.12.2010, 20:44

moj kolejny gniot
Image and video hosting by TinyPic

mariusz
3 414 399
mariusz 3 414 399
#971815.12.2010, 21:00

Image and video hosting by TinyPic i mój

Maniek71
130
Maniek71 130
#971916.12.2010, 06:24
Maniek71
130
Maniek71 130
#972016.12.2010, 06:28

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis