achron
slabo szukales o tych szklach
ja znalazlem ogrom wiedzy...
w 1sek. po wpisaniu w google
to fajowe zabytki
a ja lubie zabytki hehe
samochod za dwie stowki lykniesz i mozesz aparat kupowac
tomek
a co jest zlego w kompakcie?
ja swojego kochalem,
i tez jestem amator
ale mi go ukradli
polaczki w polsce
hehe :D
Te Rollei to od kolesia co dla National Geographic pracowal przez 70 lat :D
Zdjecia tez jego :D jeszcze w PL sa slajdy z Afryki z lat 60 :D Masakryczne poprostu :D
A w Szkocji mam 3 zdjecia z jego wyprawy do Nepalu :D
Wiesz ja nie chce sie zabic w samochodzie :D bo sie rozleci :D
Kiedyś za czasow szkocji.net była galeria. Dziś nie ma się gdzie dzielić zdjęciami z tej pięknej krainy. Może byśmy coś powklejali własnego? Tak aby zainspirować się do wycieczek. To droga do Aviemore i widok na Cairngormsy.