Do góry

Szkocja w fotografii

Temat zamknięty
Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
09.05.2009, 18:05

Kiedyś za czasow szkocji.net była galeria. Dziś nie ma się gdzie dzielić zdjęciami z tej pięknej krainy. Może byśmy coś powklejali własnego? Tak aby zainspirować się do wycieczek. To droga do Aviemore i widok na Cairngormsy.

Darmowy Hosting na Zdjęcia Fotki i Obrazki

Maniek71
130
Maniek71 130
#972216.12.2010, 13:09

Pierwsze zdjęcie jest zrobione zaraz po wjechaniu na Skya

Drugie w drodzena wyspę

Maniek71
130
Maniek71 130
#972316.12.2010, 13:21

Jadąc na Skya bardzo chcoałem zrobić zdjęcie Szkockiej krowie i udało się ale powiem uczciwie tylko w jednym miejscu je widziałem

Maniek71
130
Maniek71 130
#972416.12.2010, 13:27

moze zorganizujemy jakiś plener 2 może 3 dniowy w kilku osobowym gronie? Proponuje z wiekszym wyprzedzeniem się ustawiać żeby nie było że ktoś nie będzie mógł.
Moze jak jakiś bank holiday bedzie wtedy zrobi się kilka dni?????

edimka.1
1 334 35
edimka.1 1 334 35
#972516.12.2010, 13:30

piekne fotki Maniek

a szkockie krowy czasem pasa sie w Pentlandach :)

ananas
3 223
ananas 3 223
#972616.12.2010, 13:34

maniek
dawaj propozycje kiedy i gdzie
sie zobaczy co i jak
ps.
A ty gdzie teraz mieszkasz?

Maniek71
130
Maniek71 130
#972716.12.2010, 14:13

ananas ty się nie przejmuj gdzie mieszkam wszędzie dojade;) na początku roku jest kilka banków dokładnie nie pamietam kiedy może ktoś ma kalendarz ze świętami niech rzuci propozycje zobaczymy jak i komu pasuje.

Maniek71
130
Maniek71 130
#972816.12.2010, 14:13

ananas ty się nie przejmuj gdzie mieszkam wszędzie dojade;) na początku roku jest kilka banków dokładnie nie pamietam kiedy może ktoś ma kalendarz ze świętami niech rzuci propozycje zobaczymy jak i komu pasuje.

Maniek71
130
Maniek71 130
#972916.12.2010, 14:14

ananas ty się nie przejmuj gdzie mieszkam wszędzie dojadą ;) na początku roku jest kilka banków dokładnie nie pamietam kiedy może ktoś ma kalendarz ze świętami niech rzuci propozycje zobaczymy jak i komu pasuje.

Maniek71
130
Maniek71 130
#973016.12.2010, 14:14

Kurde tyle razy dlaczego ?

Maniek71
130
Maniek71 130
#973116.12.2010, 14:22

Na zdjecia pojadę nawet na koniec swiata bo robienie fotek to jak narkotyk robie robie a pózniej leżą w kompie bo żadne się mi nie podoba ale może kiedyś dojdą do takiego pułapu ze bedą mi się podobać :) a ja mieszkam w okolicy Manchesteru ale na zdjęcia jeżdżę po całej Anglii na dalekiej Szkocji byłem już 3 razy ale pojadę jeszcze kilka razy bo zawsze mam nadzieje na zrobienie jeszcze lepszych zdjęć .

karo77
5 844
karo77 5 844
#973216.12.2010, 14:44

Maniek - cudne są Twoje foty. Wklejaj chłopie, całe swoje archiwum możesz wkleić. REWELACJA.

karo77
5 844
karo77 5 844
#973316.12.2010, 14:44

ps: Masz gdzieś swoją galerię w necie?

ananas
3 223
ananas 3 223
#973416.12.2010, 15:12

9732
tu sie zgodze z toba...

Diadioo
1 219 463
Diadioo 1 219 463
#973516.12.2010, 15:15

Maniek,2-15 styczen mam urlop...:) Sky Sky Sky?

ananas
3 223
ananas 3 223
#973616.12.2010, 23:49
mariusz
3 414 399
mariusz 3 414 399
#973717.12.2010, 20:47
mariusz
3 414 399
mariusz 3 414 399
#973817.12.2010, 20:49
mariusz
3 414 399
mariusz 3 414 399
#973917.12.2010, 20:53
ananas
3 223
ananas 3 223
#974017.12.2010, 20:58

Image and video hosting by TinyPic
renfrew

ananas
3 223
ananas 3 223
#974117.12.2010, 21:02
mariusz
3 414 399
mariusz 3 414 399
#974217.12.2010, 21:04

9740 super

ananas
3 223
ananas 3 223
#974317.12.2010, 21:06
ananas
3 223
ananas 3 223
#974417.12.2010, 21:09
bazancik
5 164
bazancik 5 164
#974517.12.2010, 21:16

Maniek,dawaj galerie.Super fotki.Z dalekiej(nie tak dalekiej)Szkocji moge polecic West Coast i Hebrydy.Sniegu mnostwo,krowy z grzywkami sie szwendaja naokolo.
Ananas,ladne te zimowe widoczki.ja mam kilka z zeszlego roku,ktore tez juz wklejalam chyba.
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

rodzynek74
1 997 31
rodzynek74 1 997 31
#974617.12.2010, 22:14

Ładnie tu :)

Emigrant.
3 304 30
Emigrant. 3 304 30
#974717.12.2010, 22:36

fotki super... gratuluje :)

Profil nieaktywny
kambodza_boy
#974817.12.2010, 22:38

Najbardziej zajebista fota tutaj to ten avatar Emigranta! :/

karo77
5 844
karo77 5 844
#974917.12.2010, 22:40

bazancik - CUDNE te Twoje drzewka

ananas - 9740 - NA TAPETĘ :)

Maniek!!!!! Rozgrzałeś i zostawiłeś??? Fuj :) Wracaj i pokazuj! :P

ananas
3 223
ananas 3 223
#975017.12.2010, 22:40

emigrant
co tam u ciebie?

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis