Na zdjecia pojadę nawet na koniec swiata bo robienie fotek to jak narkotyk robie robie a pózniej leżą w kompie bo żadne się mi nie podoba ale może kiedyś dojdą do takiego pułapu ze bedą mi się podobać :) a ja mieszkam w okolicy Manchesteru ale na zdjęcia jeżdżę po całej Anglii na dalekiej Szkocji byłem już 3 razy ale pojadę jeszcze kilka razy bo zawsze mam nadzieje na zrobienie jeszcze lepszych zdjęć .
Kiedyś za czasow szkocji.net była galeria. Dziś nie ma się gdzie dzielić zdjęciami z tej pięknej krainy. Może byśmy coś powklejali własnego? Tak aby zainspirować się do wycieczek. To droga do Aviemore i widok na Cairngormsy.