MELKI!- sory ze sie wtrace! rozmawiales ze mna! podalem cene! mowiles ze dasz znac za 20 min! bez znaczenia na tak lub nie! chodzi mi tu o fakt! dla informacji! z glasgow do ciebie jest ok 100km pozniej prestwick + 160 pozniej prestwick do ciebie 160 i ew powrot do glasgow 100 policz sobie ile to jest razem i pomysl czasem zanim palniesz jakies glupstwo! sory ale musialem to napisac! nie lubie ludzi niekompetentnych! dzwonisz kilka razy pytasz sie a pozniej cisza ani be ani me! jak juz cos mowisz to do mow do konca! i sory ale nie sadze zeby ktos jechal za 50f! no chyba ze przy okazji jedzie w tym samym kierunku!
pozdrawiam! max
Witam ponownie , szukam osoby do wynajecia. Musze sie dzisiaj dostac na lotnisko Glasgow Prestwick. Jesli ktos ma namiar na kogos chetnego z samochodem - to prosze szybki odpis. Dzieki.