Do góry

szukam dosyc pilnie transportu na lonisko

Temat zamknięty
mlek'i
35
mlek'i 35
16.06.2006, 11:42

Witam ponownie , szukam osoby do wynajecia. Musze sie dzisiaj dostac na lotnisko Glasgow Prestwick. Jesli ktos ma namiar na kogos chetnego z samochodem - to prosze szybki odpis. Dzieki.

Profil nieaktywny
weeges
#116.06.2006, 12:00

pogadaj z mxem.tel.wolny (tel.07749194574)

Ewelina
135
Ewelina 135
#216.06.2006, 12:10

o której godz chciałbys wyjechac i skąd?

mlek'i
35
mlek'i 35
#316.06.2006, 12:21

Na lotnisku mam byc o 18 pm , a mieszkam w port seton. To jest jakies 15 minut autem na zachod od edi. Pozdrawiam i czekam na odpis.

Ewelina
135
Ewelina 135
#416.06.2006, 12:22

ile płacisz?

mlek'i
35
mlek'i 35
#516.06.2006, 12:26

Ile bierzesz?

mlek'i
35
mlek'i 35
#616.06.2006, 12:29
mlek'i
35
mlek'i 35
#716.06.2006, 12:33

ewka 123 podaj numer tel. do Siebie to sie szybciej dogadamy.moj numer 07758256448.

Ewelina
135
Ewelina 135
#816.06.2006, 12:37

pisz ile dajesz bo niewiem czy warto

mlek'i
35
mlek'i 35
#916.06.2006, 12:46

ostatni raz placilem 50. Za tydzien 24 bedzie tez powrot.

novell
1 691
novell 1 691
#1016.06.2006, 12:58

hmm za 50 to i ja bym sie przyejechal tyle ze ja w glasgow i w pracy do 1715 :)

Ewelina
135
Ewelina 135
#1116.06.2006, 13:01

dam znac o 15ok?

mlek'i
35
mlek'i 35
#1216.06.2006, 13:03

memphis podaj numer to do ciebie zadzwonie.

mlek'i
35
mlek'i 35
#1316.06.2006, 13:04

ewka123 ok.

novell
1 691
novell 1 691
#1416.06.2006, 13:06

jestem w pracy nie moge za bardzo gadac.

mlek'i
35
mlek'i 35
#1516.06.2006, 13:09

memphis a moze pojechalbys sam , po pracy powinienes zdazyc. Poniewaz tutaj chodzi o odbior z lotniska i dostarczenie tutaj.

Ewelina
135
Ewelina 135
#1616.06.2006, 13:13

trzeba było tak odrazu

Ewelina
135
Ewelina 135
#1716.06.2006, 13:14

najprawdopodobniej pojade

Ewelina
135
Ewelina 135
#1816.06.2006, 13:14

ostateczna odp dam o 15

mlek'i
35
mlek'i 35
#1916.06.2006, 13:18

ewka123 ok , w miare mozliwosci prosze o szybsza odpowiedz.

Ewelina
135
Ewelina 135
#2016.06.2006, 13:20
mlek'i
35
mlek'i 35
#2116.06.2006, 13:27

Jezeli ktos sie znajdzie , kto da rade odebrac osobe z lotniska to ja nadal czekam , sorki ewka ale napewno rozumiesz ze musze miec pewnosc. Pozdrawiam.

dominikwww
139
#2216.06.2006, 13:35

mleki zadzwon 0770 815 40 74

Ewelina
135
Ewelina 135
#2316.06.2006, 13:47

jak znajdziesz cos to daj znac

mlek'i
35
mlek'i 35
#2416.06.2006, 14:38

Do: ewka123 , sorki ale na szczescie udalo mi sie ruchomic moj samochod. Ale dzieki za checi . Pozdrowienia.

Max
797
Max 797
#2516.06.2006, 17:30

MELKI!-  sory ze sie wtrace! rozmawiales ze mna! podalem cene! mowiles ze dasz znac za 20 min! bez znaczenia na tak lub nie! chodzi mi tu o fakt!  dla informacji! z glasgow do ciebie jest ok 100km pozniej prestwick + 160 pozniej prestwick do ciebie 160 i ew powrot do glasgow 100 policz sobie ile to jest razem i pomysl czasem zanim palniesz jakies glupstwo! sory ale musialem to napisac! nie lubie ludzi niekompetentnych! dzwonisz kilka razy pytasz sie a pozniej cisza ani be ani me! jak juz cos mowisz to do mow do konca! i sory ale nie sadze zeby ktos jechal za 50f! no chyba ze przy okazji jedzie w tym samym kierunku! 
pozdrawiam! max 

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis