kurwa. w niedziele gram finał mistrzostw szkocji top16. mój partner ostatnio zajebiście kaleczy. chyba nie warto jechać trzeźwym skoro odnosze wrażenie, że nie wygram finału.
kibel
a co do zaproszenia to w sierpniu znajomi mnie zapraszają do Poznania, więc chętnie się spotkam z Tobą
zdrowś mario, zdrowaś- zdrowie
jak ktoś ma to zapraszam:)