Do góry

Wasze zdrowie

Temat zamknięty
pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
18.06.2011, 20:25

jak ktoś ma to zapraszam:)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#294120.04.2012, 17:24

zawszypolak nauczyl sie mema robic i wszedzie teraz wkleja

az sie pic odechciewa

zdrowie

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#294220.04.2012, 17:27

ja jeszcze nie. za jakieś 2 godzinki. do jednego klienta z wyceną lece (chyba dostanie padaczki) a do innego po kase

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#294320.04.2012, 17:28

a zona jeszcze w sklepie. robi standardowe zakupy, czyli 3 flaski+ zapitka i jakieś zupełnie niepotrzebne inne pierdoły:)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#294420.04.2012, 17:29

w tym tempie dlugo nie pociagne ale wqrwia mnie pogoda, nic tylko pic

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#294520.04.2012, 17:32

w glasvegas jest spoko. sloneczko i dosyć ciepło. na termometrze mam 20C. termometr na słońcu

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#294620.04.2012, 17:37

u mnie tez cieplo tylko pada praktycznie caly czas, jak tak dalej bedzie to aby wejsc do auta bede musial kajak kupic, miejsce tylko zalewane po deszczu bylo wolne, trzeba bedzie pic do poniedzialku

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#294720.04.2012, 18:33

spadam i wracam mozliwie jak najszybciej. nie uwalcie się w trupa do mojego powrotu

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#294820.04.2012, 18:37

postaram sie :)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#294920.04.2012, 19:58

im back::)

zdrowie

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#295020.04.2012, 20:02

to teraz juz mozna sie uwalic ?

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#295120.04.2012, 20:03

niom

zdrowie

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#295220.04.2012, 20:05

To zdrowie Twojej zony, by jak najdluzej miala sile chodzic po te flashki :)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#295320.04.2012, 20:07

:)))))))))))))))

zdrowie

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#295420.04.2012, 20:09

To teraz Ty zapodaj

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#295520.04.2012, 20:10

hmmmmm. oby nam sie:)))

zdrowie

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#295620.04.2012, 20:20

kurwa dazylo :)

zdrowie

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#295720.04.2012, 20:24

za chwile na stół wjedzie zagrycha. bigos, biała kiełbasa, galareta, boczek pieczony, jakieś wędliny. lubię coś wpierdzielić przy flaszeczce:)

zdrowie

Profil nieaktywny
Bebej
#295820.04.2012, 20:25

A ja mam piwko :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#295920.04.2012, 20:26

Czy wynajmujesz zone czasami?

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#296020.04.2012, 20:26

po piwie się szcza:)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#296120.04.2012, 20:29

nie wynajmuje. jak ją fqurfie to mnie pogoni i wtedy zdechnę z głodu. dlatego grzeczny jestem i pije tyle ile mi naleje. nic w kieliszku nie zostawiam:)

zdrowie

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#296220.04.2012, 20:31

a dziś wyczaiła absoluta w costco za 12,90

moja żona jest oszczędna. na alkohol wydała jedynie 38,70

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#296320.04.2012, 20:31

To wynajmij przynajmniej ta zagryche :) i jeszcze raz zdrowie zony!

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#296420.04.2012, 20:34

a dodam, tak żeby Ci język do dupy uciekł, że wszystko co na stole to domowej produkcji. wliczając pasztet i wędliny, nie wspominając o białej kiełbasie:)

zdrowie

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#296520.04.2012, 20:38

Ty swinio!

zdrowie

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#296620.04.2012, 20:40

trudno. napijmy się

nie dość, że karmi i kupuje flashki to jeszcze polewa i pogania

zdrowie

Profil nieaktywny
kibel
#296720.04.2012, 20:43

pozeracz, zapraszam Cie do Poznania, zdrówko :)

Profil nieaktywny
Bebej
#296820.04.2012, 20:47

Pożeracz, jesteś łajdak ;)
Jak można tak mamaić mirażami? Że futer domowy niby? Toż głodny się zaraz zrobię.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#296920.04.2012, 20:50

nie, nie, w Poznaniu to tylko pyry na zagryche daja ;p

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#297020.04.2012, 20:51

kurwa. w niedziele gram finał mistrzostw szkocji top16. mój partner ostatnio zajebiście kaleczy. chyba nie warto jechać trzeźwym skoro odnosze wrażenie, że nie wygram finału.

kibel
a co do zaproszenia to w sierpniu znajomi mnie zapraszają do Poznania, więc chętnie się spotkam z Tobą

zdrowś mario, zdrowaś- zdrowie

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis