Do góry

wiza do Tajlandii

Temat zamknięty
Dexter
52
Dexter 52
03.04.2008, 23:53

Czy ktos z was byl na wczasach w Tajladnii? Jak jest z wiza dla Polakow mieszkajacych tu w UK? Gdzie sie aplikowac? Czy moze wystarczy zalatwic to na lotnisku w Tajlandii w immigration checkpoint?

Sebastian
260
Sebastian 260
#104.04.2008, 03:25

http://www.thaiembassyuk.org.uk/visa_main.htmlPoczytaj sobie na temat wiz, pobierz odpowiedni formularz, wypelnij, dokonaj odpowiedniej wplaty, zalacz paszport + 2 zdjecia oraz dowod wplaty, wyslij to wszystko na adres podany na formularzu i czekaj na wize.Pozdrawiam.

Danuta
2
Danuta 2
#205.04.2008, 08:55

jest prostsza metoda. Wyląduj w Tajlandii i podejdż do okienka wydającego wizy. Musisz mieć 2 zdjęcia i pieniądze, jesli nie masz ich waluty zawolają specjalnego straznika który zaprowadzi cie do okienka wymiany walut i przyprowadzi z powrotem. Na miejscu wypelnisz krótki, malo skomplikowany formularz w języku angielskim,  pani przyklei twoje zdjecie, po czym wbije ci pieczatke do paszportu, da papier i możesz zglaszac sie do odprawy. Nic nie mususz wyslylac ani martwic sie że wizy nie dostaniesz. Wysokości oplaty nie pamietam ale mgliscie przypominam sobie ze za dwie osoby to byla równowartość ok. 12 funtów (....?). Pozdrawiam. Zycze milego pobytu w pieknej Tajlandii.

Pan Paweł
1 457
Pan Paweł 1 457
#305.04.2008, 09:44

a najprostsza metoda to zadzwonić do ambasady lub zerknąć na jej stronę internetowąi lepiej nie jedź tam bo zginiesz albo Cię zjedzą, tubylcy w wiekszości krajów uwielbiają takich nieporadnych turystów

marsjan
197
marsjan 197
#405.04.2008, 10:09

mam co takiegohttp://www.thaiembdc.org/consular/visa/visa.htm#Process%20time

wildthing
8 794
wildthing 8 794
#505.04.2008, 10:26

i pamietaj o chorobach wenerycznych

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis