otoz bmw 1 rozczarowalo mnie mocno, poziom wykonczenia wnetrza pozostawia wiele do zyczenia. To male auto na miasto bez wypasu. Volvo i sirocco nie ta polka. Bardzo dobrze po jezdzie probnej wypadla mazda6 diesel 185, jedyne auto ktore ciagnelo na szostym biegu. Wybor padl zupelnie inny poki co. Raz sie zyje.
Witam, przeczytałem juz całego what a car, ale moze publika sie wypowie co lepsiejsze...
bmw 118d sport 3dr.