Witam czy ktoś slyszal o agencji z PL - jobfinder z siedziba w warszawie??
nie wiem czy jest ok.
dzieki za info (w miare mozliwosci)
w jakim zawodzie startujesz bo agencja w warszawie moze byc ok. ale sprzeda cie do szkocji innej agencj i wtedy niewiadomo jak bedzie z tamtą
Witam czy ktoś slyszal o agencji z PL - jobfinder z siedziba w warszawie??
nie wiem czy jest ok.
dzieki za info (w miare mozliwosci)