Do góry

agencja posrednictwa pracy.....

Temat zamknięty
Aleksander
8
26.03.2006, 08:15

Witam czy ktoś slyszal o agencji z PL  - jobfinder z siedziba w warszawie??


nie wiem czy jest ok.


dzieki za info (w miare mozliwosci)

dodo51
31
dodo51 31
#109.04.2006, 08:32

w jakim zawodzie startujesz bo agencja w warszawie moze byc ok. ale sprzeda cie do szkocji innej agencj i wtedy niewiadomo jak bedzie z tamtą

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis