no tak. ja nie zdazylem ale zawsze mozna sciagnac http://www.bbc.co.uk/radio4/news/in...
dzieki Radnor, przesluchalam caly i uwazam ze bardzo ciekawa audycja. Bez chamstwa i naduzycia wyrazow typu 'zalew' 'inwazja'. Czworka to bardzo dobre radio i fajnie ze pojawiaja sie o nas audycje, ktore tlumacza Brytyjczykom dlaczego tutaj jestesmy. Ja nie mam czasem juz sily odpowiadac na pytania zaciekawionych ale starajacych sie byc PC Szkotow : dlaczego tutaj przyjezdzamy, przeciez nie glodujemy tak jak ludzie w Afryce.
Ktoś słucha(ł)? :-)