Do góry

BBC R4

Temat zamknięty
radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
14.05.2006, 21:47

Ktoś słucha(ł)? :-)

Profil nieaktywny
Tybet
#114.05.2006, 21:52

nie bo na trojce leci album pink floyd, a co nadaja?

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#214.05.2006, 21:53

o polakach w jukeju, warto posłuchać.

Profil nieaktywny
Tybet
#314.05.2006, 21:56

slucham

Filding_Melish
319
#414.05.2006, 22:05

no tak. ja nie zdazylem ale zawsze mozna sciagnac http://www.bbc.co.uk/radio4/news/in...

Profil nieaktywny
Tybet
#514.05.2006, 22:38

dzieki Radnor, przesluchalam caly i uwazam ze bardzo ciekawa audycja. Bez chamstwa i naduzycia wyrazow typu 'zalew' 'inwazja'. Czworka to bardzo dobre radio i fajnie ze pojawiaja sie o nas audycje, ktore tlumacza Brytyjczykom dlaczego tutaj jestesmy. Ja nie mam czasem juz sily odpowiadac na pytania zaciekawionych ale starajacych sie byc PC Szkotow : dlaczego tutaj przyjezdzamy, przeciez nie glodujemy tak jak ludzie w Afryce.

Profil nieaktywny
Tybet
#614.05.2006, 22:41

Swoja droga spotkalam wczoraj kolezanke z Zimbabwe. Tam wybudowala dom dla sierot, razem z matka go prowadzily, z ich opieki skorzystalo juz ponad 100 sierot. Dom zostal zrownany z ziemia.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis