Do góry

Do wszystkich szukajacych pracy w Edi

Temat zamknięty
nad74
32
nad74 32
15.06.2005, 21:13

Z przykroscia stwierdzam ze z znalezieniem pracy w Edi jest bardzo zle poprostu jest nas za duzo juz nawet prace porterow cleanerow itp. sa obstawione az strach pomyslec co bedzie potem jak bedzie nas wiecej Tak przy okazji szukam pracy dla mojego kumpla jesli ktos moglby pomuc chodzi o te wymienione poprzednio albo jakas inna prosze piszcie na [email protected] zgory dziekuje To takie moje przemyslenia A co WY otym sadzicie???

narkoradko
1 950
narkoradko 1 950
#115.06.2005, 21:45

to moze mierz w druga strone i i szukaj pracy 'lepszej' a nie 'gorszej'? tej jest nadal sporo..

polka11
25
polka11 25
#215.06.2005, 21:47

Radek co to zanczy "lepsza" praca?I dal kogo ona jest,oto jest pytanie...

narkoradko
1 950
narkoradko 1 950
#315.06.2005, 21:47

mam na mysli szukania ponizej swoich kwalifikacji jakby ktos zle zrozumial..

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis