Z przykroscia stwierdzam ze z znalezieniem pracy w Edi jest bardzo zle poprostu jest nas za duzo juz nawet prace porterow cleanerow itp. sa obstawione az strach pomyslec co bedzie potem jak bedzie nas wiecej Tak przy okazji szukam pracy dla mojego kumpla jesli ktos moglby pomuc chodzi o te wymienione poprzednio albo jakas inna prosze piszcie na [email protected] zgory dziekuje To takie moje przemyslenia A co WY otym sadzicie???
Z przykroscia stwierdzam ze z znalezieniem pracy w Edi jest bardzo zle poprostu jest nas za duzo juz nawet prace porterow cleanerow itp. sa obstawione az strach pomyslec co bedzie potem jak bedzie nas wiecej Tak przy okazji szukam pracy dla mojego kumpla jesli ktos moglby pomuc chodzi o te wymienione poprzednio albo jakas inna prosze piszcie na [email protected] zgory dziekuje To takie moje przemyslenia A co WY otym sadzicie???