hej. pisalam juz ogloszenia w sprawie mieszkania tzn. jego poszukiwan.. ale na razie bez odzewu. Troszke sie denerwuje poniewaz w czwartek przylatuje do aberdeen razem z 2 kolezankami i nie mamy nic.. wiec tak troche na zywiol. Hmm moze jest tutaj ktos kto moglby nam wynajac pokoj na 2, 3 noce? Pewnie to abstarkcyjne pytanie ale czasem warto zaryzykowac... MY (tzn 3 dziewczyny) jestesmy z Gdanska i studiujemy na UG socjologie na 2 roku, nie ma z nami problemow:) bylabym bardzo wdzieczna za jakas pomoc albo chociaz rade!
hej. pisalam juz ogloszenia w sprawie mieszkania tzn. jego poszukiwan.. ale na razie bez odzewu. Troszke sie denerwuje poniewaz w czwartek przylatuje do aberdeen razem z 2 kolezankami i nie mamy nic.. wiec tak troche na zywiol. Hmm moze jest tutaj ktos kto moglby nam wynajac pokoj na 2, 3 noce? Pewnie to abstarkcyjne pytanie ale czasem warto zaryzykowac... MY (tzn 3 dziewczyny) jestesmy z Gdanska i studiujemy na UG socjologie na 2 roku, nie ma z nami problemow:) bylabym bardzo wdzieczna za jakas pomoc albo chociaz rade!