http://www.ind.homeoffice.gov.uk/ind/en/home/applying/application_form.Maincontent.0023.file.tmp/EEC1Form.pdf
To jest przykladowy link do EEC1 i na koncu tej formy sa wyjasnienia. Dolacza sie zdjecia, payslipy, formularze z wrs-u itp. Wszystko tam jest ladnie opisane.
... paszport lub dow.osob. i list od pracodawcy.Czeka sie ok.2 mies.Ogolnie to chyba nic waznego dla Angoli.Mialem na payslipach zupelnie przekrecone nazwisko i przez 10 miesiecy tylko temporary IN.Prawie zero zaplaconego podatku(taki pracodawca,Wloch,ciul jeden),a residence permit przyszedl-takie cos jak kiedys karta rybacka ze zdjeciem.Powodzenia.
Mam przepracowany rok na wyspach i wszystko zarejestrowane w Home office. Niewiem co robic dalej w celu uzyskania statusu rezydenta. Moze jest na forum ktos kto juz to zalatwial jesli tak to prosze o rzetelne informacje. Z gory dziekuje i mam nadzieje ze zawarte w tym poscie informacje przydadza sie wszystkim forumowiczom!!!
Pozdrawiam!!!