Do góry

jak ubiegac sie o rezydenta??

Temat zamknięty
Marcin
21
Marcin 21
25.10.2005, 19:19

Mam przepracowany rok na wyspach i wszystko zarejestrowane w Home office. Niewiem co robic dalej w celu uzyskania statusu rezydenta. Moze jest na forum ktos kto juz to zalatwial jesli tak to prosze o rzetelne informacje. Z gory dziekuje i mam nadzieje ze zawarte w tym poscie informacje przydadza sie wszystkim forumowiczom!!!


Pozdrawiam!!!

foxo
2 790
foxo 2 790
#125.10.2005, 22:00

A moze <<TUTAJ>> kuknij :)

Aga
169
Aga 169
#225.10.2005, 23:02

a po jakim czasie mozna ubiegać sie o ten status?

Casperek
1 236
Casperek 1 236
#326.10.2005, 06:19

agakali A moze >> TUTAJ << zajrzyj, to nie boli.

Aga
169
Aga 169
#426.10.2005, 09:12

dzięki, wiem e to nie boli, ale ciągle wywala mi błąd i na tym co Ty podałeś i na tym gdzie AGA podała linka do formularza, nie wiem co jest :(((

Paul
320
Paul 320
#526.10.2005, 13:21

Wystukaj w wyszukiwarke 'EEC1'. Powinienes znalezc formularz w pliku .pdf. Beda tez tam instrukcje jak to wypelnic. Przechodzilem przez to, nie jest to trudne. Czeka sie jakies 2 miesiace, czasem wiecej jak nie dostarczysz pelnej dokumentacji.

Marcin
21
Marcin 21
#627.10.2005, 15:04

pelnej dokumentacji tzn. jesli moglbys napisac co jest potrzebne paul69uk

Marcin
21
Marcin 21
#727.10.2005, 15:14

tzn jakie Ty papiery musiales wyslac bo w tym formularzu tzn. EEC1 nie ma dokladnie okreslone jakie to papiery maja byc

Paul
320
Paul 320
#827.10.2005, 16:11

http://www.ind.homeoffice.gov.uk/ind/en/home/applying/application_form.Maincontent.0023.file.tmp/EEC1Form.pdf
To jest przykladowy link do EEC1 i na koncu tej formy sa wyjasnienia. Dolacza sie zdjecia, payslipy, formularze z wrs-u itp. Wszystko tam jest ladnie opisane.

Marcin
126
Marcin 126
#904.11.2005, 18:13
Marcin
126
Marcin 126
#1004.11.2005, 18:19

... paszport lub dow.osob. i list od pracodawcy.Czeka sie ok.2 mies.Ogolnie to chyba nic waznego dla Angoli.Mialem na payslipach zupelnie przekrecone nazwisko i przez 10 miesiecy tylko temporary IN.Prawie zero zaplaconego podatku(taki pracodawca,Wloch,ciul jeden),a residence permit przyszedl-takie cos jak kiedys karta rybacka ze zdjeciem.Powodzenia.

sylwia_
145
sylwia_ 145
#1112.11.2005, 14:40

A jezli juz sie nabylo statut rezydenta i wyjedzie do polski i w polsce podejmie prace to co sie dzieje z nabytym statutem w GB ? :>

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis