Do góry

JESTEM KIEROWCA KAT B-C-E SZUKAM PRACY

Temat zamknięty
DAREK
60
DAREK 60
12.05.2006, 13:49

Szukam pracy na terenie UK lub Irlandji w Polskiej firmie transportowej nie znam jezyka angielskiego doswiadczenie 3 lata kierowca ambulansu, 5 lat kierowca taxi 2 lata kierowca gruszki prawo jazdy od 1971 roku. Obecnie pracuje jako kierowca betoniarki mam 53 lata tel. w Polsce 0048 22 734 21 92 lub kom. 0 600 974 538 lub [email protected]

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#112.05.2006, 13:52

co to jest gruszka?

Profil nieaktywny
polskot
#212.05.2006, 14:08

Przejrzyj ogloszenia w firmach aurobusowych: First i Arriva.  Tylko najpierw zdecyduj sam czy twoj angielski jest dobry (profil) czy go nie znasz.

DAREK
60
DAREK 60
#312.05.2006, 14:21

Witaj ZielonaKitka. Gruszka to taki duuuzy pojazd ktory przewozi beton na budowy.

DAREK
60
DAREK 60
#412.05.2006, 14:24

CZESC polszkot . W zasadzie to nie ja szukam pracy jako kierowca ale dzieki za info. przekaze osobie zainteresowanej. Z jego jez. ang. jest slabiutko !  DZIEKI- DAREK

novell
1 691
novell 1 691
#512.05.2006, 14:36

dobry wrzut

Szukasz pracy jako ochroniarz allbo w fabryce, do tego otwierasz knajpe
w szkocji i jeszcze szukasz pracy znajomemu jako kierowcy :) ....
taaaaaaaa

nudzi ci sie rozumiem :) i jaja sobie robisz?? :) chociaz trzymal bys sie faktow z tym swoim dosFiadczeniem :)

DAREK
60
DAREK 60
#612.05.2006, 14:59

memphis- ty znowu swoje... Odsylam cie do rubryki - praca tam znajdziesz odpowiedz :)

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#712.05.2006, 17:54

delfiniasty sam robie  w jako door steward i uwierz mi na slowo-to nie jest zlosliwosc ani zniechecanie ale niema takiej mozliwosci zeby pracowac np. w mojej firmie ochroniarskiej bez naprawde dobrej znajomosci angielskiego, poprostu oni maja setki aplikacji z polskie i sobie przebieraja a druga sprawa ze naprawde wbrew pozorom trzeba duz z klientami i z obsuga i wogole ze wszyskimi rozmawiac-zreszta powiedz mi jak bys uspokoil agresywnego czy niemilego klinta w barze bez uzywania przmocy no jak bys mu wytlumaczyl zeby sie zachowywal????a uwierz mi ze tu pijani barszo lubia z toba dyskutowac

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#812.05.2006, 17:55

sorry to do drugie watku , tego o ochronie mialo isc

DAREK
60
DAREK 60
#912.05.2006, 18:34

navy_seal- zdaje sobie sprawe ze sporo osob szuka pracy w ochronie wiesz, zeby uspokoic klijenta w barze trzeba wiedziec jakie ma sie uprawnienia prawa i obowiazki oraz znac podstawy prawne dotyczace ochrony. W takiej sytuacji o ile gosc tylko rozmawia trzeba zachowac spokuj i opanowanie jezeli na rozmowie sie nie zakonczy to wlasnie trzeba znac przepisy tj. np zadzwonic na policje czy wyprowadzic delikfenta czy zadzwonic po policje i goscia zatrzymac- wszystko zalezy od prawa sam wiesz lepiej bo tam pracujesz.Jezeli bedziesz w stanie mi pomoc w w/w temacie prosze o kontakt [email protected]  i dzieki za tekst. A z jezykiem sobie radze bez wiekszych problemow. Do "uslyszenia" DAREK

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#1012.05.2006, 18:45

http://www.upfrontservices.co.uk/content/default.asp?page=s9 tu masz strone , dzwonisz prosisz o aplikacje , oni wysylaj, wypelniasz i czekasz , tak ja zrobilem.tylko to jest moja taka extra praca i nie przejmowalem sie czekaniem a czekalem ponad miesiac na odpowiedz.

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#1112.05.2006, 18:49

tylko tego , mamy czarne koszle , nie biale jak na zdjeciu :))  - to takie male zaklamanie :))))

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#1212.05.2006, 18:50

no i nie pracujesz z takim panienkami jak ta na zdjeciu....:((
:D

DAREK
60
DAREK 60
#1312.05.2006, 19:16

Dzieki, jutro nie zadzwonie bo mam sluzbe ale w przyszlym tygodniu. Fajna panna ! Milego wieczorku

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis