delfiniasty sam robie w jako door steward i uwierz mi na slowo-to nie jest zlosliwosc ani zniechecanie ale niema takiej mozliwosci zeby pracowac np. w mojej firmie ochroniarskiej bez naprawde dobrej znajomosci angielskiego, poprostu oni maja setki aplikacji z polskie i sobie przebieraja a druga sprawa ze naprawde wbrew pozorom trzeba duz z klientami i z obsuga i wogole ze wszyskimi rozmawiac-zreszta powiedz mi jak bys uspokoil agresywnego czy niemilego klinta w barze bez uzywania przmocy no jak bys mu wytlumaczyl zeby sie zachowywal????a uwierz mi ze tu pijani barszo lubia z toba dyskutowac
navy_seal- zdaje sobie sprawe ze sporo osob szuka pracy w ochronie wiesz, zeby uspokoic klijenta w barze trzeba wiedziec jakie ma sie uprawnienia prawa i obowiazki oraz znac podstawy prawne dotyczace ochrony. W takiej sytuacji o ile gosc tylko rozmawia trzeba zachowac spokuj i opanowanie jezeli na rozmowie sie nie zakonczy to wlasnie trzeba znac przepisy tj. np zadzwonic na policje czy wyprowadzic delikfenta czy zadzwonic po policje i goscia zatrzymac- wszystko zalezy od prawa sam wiesz lepiej bo tam pracujesz.Jezeli bedziesz w stanie mi pomoc w w/w temacie prosze o kontakt [email protected] i dzieki za tekst. A z jezykiem sobie radze bez wiekszych problemow. Do "uslyszenia" DAREK
http://www.upfrontservices.co.uk/content/default.asp?page=s9 tu masz strone , dzwonisz prosisz o aplikacje , oni wysylaj, wypelniasz i czekasz , tak ja zrobilem.tylko to jest moja taka extra praca i nie przejmowalem sie czekaniem a czekalem ponad miesiac na odpowiedz.
Szukam pracy na terenie UK lub Irlandji w Polskiej firmie transportowej nie znam jezyka angielskiego doswiadczenie 3 lata kierowca ambulansu, 5 lat kierowca taxi 2 lata kierowca gruszki prawo jazdy od 1971 roku. Obecnie pracuje jako kierowca betoniarki mam 53 lata tel. w Polsce 0048 22 734 21 92 lub kom. 0 600 974 538 lub [email protected]