Do góry

juz jestem i potrzebuje... (pracy)

Temat zamknięty
piternets
23
30.03.2006, 12:35

prosze o ewentualna pomoc jezeli to mozliwe w znalezieniu pracy w Edi , za wszelkia pomoc bede bardzo wdzieczny moj tel to 07856183032

rock
852
rock 852
#130.03.2006, 12:40

ooo stary :)) tos pewnie wszystkich zaskoczyl :)))

Profil nieaktywny
piornik
#230.03.2006, 12:41

juz lecimy!!!

Jacek
24
Jacek 24
#330.03.2006, 12:46

wariat czy co?!

Tolek
841
Tolek 841
#430.03.2006, 12:57

sthml69, nie tyle wariat, co extramalnie niecierpliwy. ale to sie tutaj czasem zdaza na forum.zadyma to sie zrobi jak mu ktos, tak gdzies do piatego wpisu w tym topicu, pracy nie znajdzie ;) albo nie POMOZE.potem bedzie pare wpisow swiecie obuzonych, ze jak to tak mozna rodakowi nie pomoc. gdzie sie podziala solidarnosc (w stoczni chyba!) i cala reszta gorzkich zalow. nie zostawia suchej nitki na realistach, ktorzy to juz niejednemu pomogli, ale ile kurna moznaa potem, jak juz sie \'dyskusja\' znudzi, topic sobie odejdzie do lamusa, gnic na serwerku z dziesiatkami niemal identycznych. sezon idzie, wiec takich zapytan bedzie coraz wiecej - moze tym razem watek ograniczy sie jedynie do kilku wpisow ;)

rock
852
rock 852
#530.03.2006, 13:03

ja nie kapuje ludzi liczacych na czyjas pomoc SERIO!
przyjezdzajac tu prawie 2 lata temu zalatwilem sobie WSZYSTKO sam bez niczyjej pomocy ani rady, zwazyc trzeba na to ze to byly pocztki i nie bylo jak teraz ze co druga osoba na ulicy jest z Polski.WYZNAJE ZASADE - UMIESZ LICZYC LICZ NA SIEBIE!!!

rock
852
rock 852
#630.03.2006, 13:04

i wcale wtedy rewelacyjnie po angielsk tez nie gadalem

putti
6 025
putti 6 025
#730.03.2006, 13:10

na zachodnim wybrzezu jest podobno zajebista robota...placa 10 za godzine, a jesli chodzi o typ pracy to poprostu grabisz...dostajesz grabki i grabisz fale....:D

Profil nieaktywny
piornik
#830.03.2006, 13:12

a na Slasku mozna myc szyby w kopalniach:)

rock
852
rock 852
#930.03.2006, 13:17

ostanio czytalem artykul w polish express o polakach do "towarzystwa" w londynie , podobno niezla kasa jezeli ktos umie zrelaksowc miesnie tylka :)))  

putti
6 025
putti 6 025
#1030.03.2006, 13:55

podobno zadna praca nie hanbi ;)

KiltMaker
2 891
KiltMaker 2 891
#1130.03.2006, 14:03

piternets: uwazaj bo Ci sie komorka przegrzeje od nawalu ofert... :)
btw. banda szydercow z nas haha

poli
3 676
poli 3 676
#1230.03.2006, 14:06
cwel120
5
#1330.03.2006, 17:45

zawsze to moze cos ci pomoze,ale trza dupe ruszac

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#1430.03.2006, 17:48

niesamowite, z Polski, a w cuda jeszcze wierzy:)

Tolek
841
Tolek 841
#1530.03.2006, 22:03

putti: 10 czego za to grabienie sobie? chyba kolumbijskich pesos! ;)

JADZIA
40
JADZIA 40
#1603.04.2006, 14:17

Bardzo fajni z was ludzie (świetnie się dobraliście)-zyczę wam powodzenia i abyście nigdy niczyjej pomocy nie potrzebowali

kuba
1 598
kuba 1 598
#1703.04.2006, 14:19

No to piternets masz problem.Z praca nie jest rozowo, a o Tobie nic nie wiadomo (pusty profil). Moge Ci zyczyc jedynie powodzenia.

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#1803.04.2006, 14:35

jadzia: pewnie, że fajni z nas ludzie. ale co to ma do szukania za kogoś pracy, nie bardzo rozumiem?

Profil nieaktywny
piornik
#1903.04.2006, 14:38

tak i jeszcze pozyczyc kase na dzien dobry i do-wi-dze-nia....

Profil nieaktywny
piornik
#2003.04.2006, 14:38

radnor sam sie wycial:)

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#2103.04.2006, 14:40

skąd wam w ogóle przychodzi do głowy, że zupełnie obcy ludzie mają
zakichany obowiązek znaleźć wam pracę, załatwić mieszkanie i tyłek
podetrzeć? matka rodzona nie ma wobec mnie żadnego obowiązku, a tu jak
za jakiegoś lenia nie poszukasz czegoś, to zaraz polaczkiem cię
okrzykną. puknijcie się w głowy przed wyjazdem, a zdrowo, bo tu nie ma
załatwiania i drapania plecków. trzeba sobie samemu w życiu radzić, bo
babunia obiadku co niedzielę nie ugotuje.

Lukasz
471
Lukasz 471
#2203.04.2006, 14:46

ja tez potrzebuje pracy (kontrakt sie konczy za pol roku) a no i
jeszcze mieszkania bo obecne 1 b.flat chyba troche za male ;) dodam do
tego, ze konto w banku na lepszych warunkach i 2 razy wyzszy overdraft
tez by sie zdalo, a sorki ludzie nie mam czasu na to wszystko, bo caly
czas praca, praca i .....
moze ktos ma chwile i pobiega za mnie? prooooosze ;)
grabienie fal/sobie odpada ja sie do tego nie nadaje:) najlepiej taka,
zeby za wczesnie sie z lozka nie zwlekac no i nie do pozna, bo kiedy na
browarka.

Profil nieaktywny
piornik
#2303.04.2006, 14:55

sprzedaj motor:)

Arek
11
Arek 11
#2403.04.2006, 17:54

Czytam i widze ze tu wszyscy max podstawowa szkole skonczyli, niechcesz, nie mozesz pomuc to glupot nie wypisujcie i innych nie zniechecajcie z gory sie p......cie jak o pomoc kiedys reke wyciagniecie

shadowcat
1 141
shadowcat 1 141
#2503.04.2006, 18:30

sizar a tobie z taka ortografia udalo sie zajsc wyzej?

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#2603.04.2006, 18:37

pewnie dyktanda za niego kolega pisał. ;)

Arek
11
Arek 11
#2704.04.2006, 15:19

Dla waszej wiadomosci duzo wyzej, jezyka polskiego malo uzywam z tad coraz wiecej bykow.
Bywalo tak ze dyktanda ja za kolegow pisalem

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#2804.04.2006, 15:22

A gdzie moge wyslac liste z moimi potrzebami???
:D

Brzuchal
145
Brzuchal 145
#2904.04.2006, 15:24

na kole podbiegunowym jest taki gosc....

Tolek
841
Tolek 841
#3004.04.2006, 15:37

sizar1: jak juz chcesz kogos kopac, to chociaz zaloz buty (tak apropos podstawowki i twoich ortografow - uzywanie jezyka malo/duzo nie stanowi, zanim wyslesz zjadliwego posta, to go sobie przed wyslaniem przeczytaj).a tak btw, to jak mozna za kogos pisac dyktando >beka<zapodalbym tobie link do lozy szydercow, ale jestem leniwa swinia, co to stosuje zasade: pies ogrodnika\', innych zniecheca z gory i z dolu i podstawowki nawet nie skonczyla.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis