sthml69, nie tyle wariat, co extramalnie niecierpliwy. ale to sie tutaj czasem zdaza na forum.zadyma to sie zrobi jak mu ktos, tak gdzies do piatego wpisu w tym topicu, pracy nie znajdzie ;) albo nie POMOZE.potem bedzie pare wpisow swiecie obuzonych, ze jak to tak mozna rodakowi nie pomoc. gdzie sie podziala solidarnosc (w stoczni chyba!) i cala reszta gorzkich zalow. nie zostawia suchej nitki na realistach, ktorzy to juz niejednemu pomogli, ale ile kurna moznaa potem, jak juz sie \'dyskusja\' znudzi, topic sobie odejdzie do lamusa, gnic na serwerku z dziesiatkami niemal identycznych. sezon idzie, wiec takich zapytan bedzie coraz wiecej - moze tym razem watek ograniczy sie jedynie do kilku wpisow ;)
skąd wam w ogóle przychodzi do głowy, że zupełnie obcy ludzie mają
zakichany obowiązek znaleźć wam pracę, załatwić mieszkanie i tyłek
podetrzeć? matka rodzona nie ma wobec mnie żadnego obowiązku, a tu jak
za jakiegoś lenia nie poszukasz czegoś, to zaraz polaczkiem cię
okrzykną. puknijcie się w głowy przed wyjazdem, a zdrowo, bo tu nie ma
załatwiania i drapania plecków. trzeba sobie samemu w życiu radzić, bo
babunia obiadku co niedzielę nie ugotuje.
ja tez potrzebuje pracy (kontrakt sie konczy za pol roku) a no i
jeszcze mieszkania bo obecne 1 b.flat chyba troche za male ;) dodam do
tego, ze konto w banku na lepszych warunkach i 2 razy wyzszy overdraft
tez by sie zdalo, a sorki ludzie nie mam czasu na to wszystko, bo caly
czas praca, praca i .....
moze ktos ma chwile i pobiega za mnie? prooooosze ;)
grabienie fal/sobie odpada ja sie do tego nie nadaje:) najlepiej taka,
zeby za wczesnie sie z lozka nie zwlekac no i nie do pozna, bo kiedy na
browarka.
sizar1: jak juz chcesz kogos kopac, to chociaz zaloz buty (tak apropos podstawowki i twoich ortografow - uzywanie jezyka malo/duzo nie stanowi, zanim wyslesz zjadliwego posta, to go sobie przed wyslaniem przeczytaj).a tak btw, to jak mozna za kogos pisac dyktando >beka<zapodalbym tobie link do lozy szydercow, ale jestem leniwa swinia, co to stosuje zasade: pies ogrodnika\', innych zniecheca z gory i z dolu i podstawowki nawet nie skonczyla.
prosze o ewentualna pomoc jezeli to mozliwe w znalezieniu pracy w Edi , za wszelkia pomoc bede bardzo wdzieczny moj tel to 07856183032