Do góry

Koniec Lipca

Temat zamknięty
index
19
index 19
03.06.2006, 21:25

Witam, pod koniec lipca przylatuje do Edynburga bądź też do Glasgow. Jade w ciemno licząc na to ze uda mi sie znaleźć jakąś prace(jak 99% osób wyjeżdżających tam) dlatego mam też pytanie, a mianowicie w jakim rejonie byłoby najlepiej szukać pracy w tym okresie. Z góry dziekuje za odpowiedź i Pozdrawiam (jezyk znam w miare komunikatywnie, niedawno skończyłem liceum wiec wykształcenia nie mam;))

nestylla
131
nestylla 131
#104.06.2006, 20:54

hej ja równiez skonczyłam liceum i jade praktycznie w ciemno. wybieram sie do aberdeen. no cóz nie orientuje sie co i gdzie wiec poradzic tobie raczej niewiele moge, ale pozdrawiam i zycze powodzenia. na pewno ci sie uda

Anka
11
Anka 11
#205.06.2006, 00:24

Powoedzenia , ja tez jade w ciemno

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis