Witam, pod koniec lipca przylatuje do Edynburga bądź też do Glasgow. Jade w ciemno licząc na to ze uda mi sie znaleźć jakąś prace(jak 99% osób wyjeżdżających tam) dlatego mam też pytanie, a mianowicie w jakim rejonie byłoby najlepiej szukać pracy w tym okresie. Z góry dziekuje za odpowiedź i Pozdrawiam (jezyk znam w miare komunikatywnie, niedawno skończyłem liceum wiec wykształcenia nie mam;))
hej ja równiez skonczyłam liceum i jade praktycznie w ciemno. wybieram sie do aberdeen. no cóz nie orientuje sie co i gdzie wiec poradzic tobie raczej niewiele moge, ale pozdrawiam i zycze powodzenia. na pewno ci sie uda
Witam, pod koniec lipca przylatuje do Edynburga bądź też do Glasgow. Jade w ciemno licząc na to ze uda mi sie znaleźć jakąś prace(jak 99% osób wyjeżdżających tam) dlatego mam też pytanie, a mianowicie w jakim rejonie byłoby najlepiej szukać pracy w tym okresie. Z góry dziekuje za odpowiedź i Pozdrawiam (jezyk znam w miare komunikatywnie, niedawno skończyłem liceum wiec wykształcenia nie mam;))