Do góry

Moze jakas agencja pracy z Glasgow pomoze?

Temat zamknięty
miLA
62
miLA 62
17.11.2005, 11:52

   






mam coreczke w wieku 3 lat i chce pracowac jako niania. Dzieci bawily by sie razem u mnie w mieszkaniu. Ania jest bardzo kontaktowym dzieckiem i lubi inne dzieci a mnie sie przyda praca (pieniazki tez ) bo tylko moj maz pracuje.

miLA
62
miLA 62
#117.11.2005, 12:26

buuuuuuuuuuu

miLA
62
miLA 62
#217.11.2005, 13:00

chyba musze trzymac temat co???

miLA
62
miLA 62
#317.11.2005, 14:29






AGENCJA NAPRAWDE PILNIE POSZUKIWANA!!!!!!!!!!

miLA
62
miLA 62
#417.11.2005, 20:54

pilneeeeeee

slav
616
slav 616
#521.11.2005, 15:41

no przeciez napisala dziewczyna PILNEEEEEE , czytac tu nikt nie umie ???????

slav
616
slav 616
#621.11.2005, 15:43

no przeciez napisala dziewczyna PILNEEEEEE , czytac tu nikt nie umie ???????

Koallsky
Glasgow
2 565 59
Koallsky Glasgow 2 565 59
#721.11.2005, 21:05

Agencja posredniczy miecy pracownikiem a pracodawca... ale czy pomaga?

Karol
1 098
Karol 1 098
#823.11.2005, 13:20

poszukaj w necie,kiedys znalazlam sporo stron gdzie sie ludzie oglaszali szukajacy niani.moze oglos sie w gazecie lokalnej

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis