czy ktos jest mnie w stanie oswiecic w kwestii szans na zmnalezienie pracy jako nauczciel jezyków obcych (j. hiszpanski, j. niemiecki). Bardzo bede wdzieczna za popowiedzi gdzie szukac takiej pracy i czy w ogole sa jakies szanse. Dzieki.
mam taki pomysl wez mape w reke wpisz w wyszukiwarke internetowa nazwe interesujacego cie miasta wyskoczy ci pare napewno pare glownych stron danej miejscowosci znajdz tam jakies szkoly napisz do nich majla z cv zadzwon
marcincarlos,w sumie masz rację;)ale czy może przyanjmniej Ty mi możesz
powiedziec czy jest coś w Szkocjii na wzór Polskich szkół języków
obcych(prywatnych)?Gdzie są kursy itp?
hej!
czy ktos jest mnie w stanie oswiecic w kwestii szans na zmnalezienie pracy jako nauczciel jezyków obcych (j. hiszpanski, j. niemiecki). Bardzo bede wdzieczna za popowiedzi gdzie szukac takiej pracy i czy w ogole sa jakies szanse. Dzieki.