Do góry

nauczyciele jezykow obcych

Temat zamknięty
anairda
1
29.07.2005, 23:18

hej!


czy ktos jest mnie w stanie oswiecic w kwestii szans na zmnalezienie pracy jako nauczciel jezyków obcych (j. hiszpanski, j. niemiecki). Bardzo bede wdzieczna za popowiedzi gdzie szukac takiej pracy i czy w ogole sa jakies  szanse. Dzieki.

Mr.M
310
Mr.M 310
#130.07.2005, 00:46

 mam taki pomysl wez mape w reke wpisz w wyszukiwarke internetowa nazwe interesujacego cie miasta wyskoczy ci pare  napewno pare glownych stron danej miejscowosci znajdz tam jakies szkoly napisz do nich majla z cv zadzwon

powinno sie udac  :)

k_i_g
514
k_i_g 514
#231.07.2005, 14:15

marcincarlos,w sumie masz rację;)ale czy może przyanjmniej Ty mi możesz
powiedziec czy jest coś w Szkocjii na wzór Polskich szkół języków
obcych(prywatnych)?Gdzie są kursy itp?

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis