Ja jeszcze nie pracuje w Szkocji, jestem w Polsce, ale duo orientowałam się w temacie. Najczęściej jest to praca w 12-godzinnych zmianach. od 4,85 Ł/h. Wymagaja dość dobrego angielskiego i wykształcenia pedagogicznego, pielęgniarek lub doświadczenia w opiece. Wejdz na www.pracawanglii.com tam poczytasz więcej!

Czy pracuje z was ktos moze w charakterze opiekuna osób starszych. Jezeli tak to bardzo prosze o napisanie pare slow o tym jak ona wyglada i na jakich warunkach sie odbywa :)