nie na 170 a na 110. Można jednak będzie zredukować opłatę. Urząd zamierza wprowadzić egzaminy sprawdzające znajomość angielskiego. Będzie to egzamin o poziomie +/- FC. Zdanie go zwolni z opłaty rejestracyjnej. Przy rezydenturze zdanie tego egzaminu będzie koniecznością. Więcej powiedzą Ci na infolinii.
slyszalem od paru osob ze home office skoczylo w gore do 170£,czy to prawda?