Do góry

oplata home office-170£?czy plotka?

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
maniorki
10.06.2006, 11:42

slyszalem od paru osob ze home office skoczylo w gore do 170£,czy to prawda?


 

W imię Ojca i Syna i Ducha Św.
482
#110.06.2006, 12:58
shadowcat
1 141
shadowcat 1 141
#210.06.2006, 16:10

nie na 170 a na 110. Można jednak będzie zredukować opłatę. Urząd zamierza wprowadzić egzaminy sprawdzające znajomość angielskiego. Będzie to egzamin o poziomie +/- FC. Zdanie go zwolni z opłaty rejestracyjnej. Przy rezydenturze zdanie tego egzaminu będzie koniecznością. Więcej powiedzą Ci na infolinii.

madzia
36
madzia 36
#310.06.2006, 16:54

jade 22.06 czy juz wtedy bede miec ten egzamin ?

shadowcat
1 141
shadowcat 1 141
#410.06.2006, 17:33

Nie ma co się martwić - egzamin przecież nie będzie obowiązkowy. Najlepiej pytać na infolinii.

madzia
36
madzia 36
#510.06.2006, 17:42

na pewno pojde na egzamin, boje sie ze jak go nie zdam to duzo wiecej kasy trzeba placic...ale mam nadzieje ze jeszcze tego nie wprowadza...chyba bylyby jakies niusy na oficjalnej stronie...

misiurzesz
9
#610.06.2006, 17:54

madziam a gdzie jedziesz? ja tez 22

madzia
36
madzia 36
#710.06.2006, 18:10

do edynburga tzn. najpierw do glasgow a potem pod edynburg

shadowcat
1 141
shadowcat 1 141
#810.06.2006, 18:15

Jak przyjedziesz tutaj to szybko sie zorientujesz, że często ważne rzeczy nie są napisane na głównej stronie i trzeba się namęczyć, żeby do nich dotrzeć.

madzia
36
madzia 36
#910.06.2006, 18:47

jesli juz...to pewnie jest to specyfika wielu stron...tak czy siak ,jade 1raz i dzieki wielu stronom wiem juz tyle ze niektorzy az sie dziwia skad tyle wiem skoro jade 1raz:P

JesterSpy
741
JesterSpy 741
#1010.06.2006, 18:49

jesli juz...to pewnie jest to specyfika wielu stron...
Jeśli juz, to jest to specyfika i mentalność szkockich urzędów. Niestety nie ułatwiają dotarcia do informacji. Jest to świadomie pomyślana taktyka.

madzia
36
madzia 36
#1110.06.2006, 19:32

uuu to przynajmniej wiem czego sie spodziewac :) dzieki !

Daria
362
Daria 362
#1213.06.2006, 21:29

Oj uwaga bo chyba shadowcat robi was w balona hihihihi

JesterSpy
741
JesterSpy 741
#1313.06.2006, 21:34

Taka opłata jest nierealna.

kasia
26
kasia 26
#1425.06.2006, 20:19

Mam pytanie czy jak jestem tylko na okres wakacji to czy musze sie rejestrować w home office ?? dzieki za odp

Marta
201
Marta 201
#1527.06.2006, 17:36

ludzie czy wyscie oszaleli...170 f moze czego to ludzie nie wymysla :))

radekone
2 588 10
radekone 2 588 10
#1627.06.2006, 18:24

tu jest swieza aplikacja z 19 czerwca 2006 i oplata wynosi nadal 70.

rafał
424
rafał 424
#1728.06.2006, 07:52

no najlepszy bajkopisaz to shadowcat, zaraz podłapał temat i prowokacja poszła poszła >> potwierdzam 70 F

shadowcat
1 141
shadowcat 1 141
#1828.06.2006, 08:31

Widziu - podłapała - a poza tym przesunęli to na przyszły rok, dlatego jeszcze nie wiadomo.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis