Do góry

PARA SZUKA PRACY 24 CZERWIEC

Temat zamknięty
Krzysztof
1
23.05.2006, 09:14

jESTESMY Z KRAKOWA 24 CZERWCA PRZYJEZDZMY DO GLASGOW , BEDZIEMY SZUKAC PRACY MOZE KTOS NAM POMORZE ?

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#123.05.2006, 12:19

moze ktos pomoze...

Profil nieaktywny
ivan
#223.05.2006, 14:27

:) nie bardzo rozumie ''MOZE KTOS NAM POMORZE ?'' a co ma POMORZE do tego :D

novell
1 691
novell 1 691
#323.05.2006, 14:30

na lotnisku jak wysiadziece bedzie czekalo pare osob ktore zawsze pospiesza przylatujacym z pomoca...

Monika72
108
Monika72 108
#423.05.2006, 14:55

A Ty memphis wiesz cos o tym,prawda?czasem są osoby które chcą Ci pomóc,ale  są te takie które nie mówią ani przepraszam ani dziekuję...pozdrawiam,bez odbioru.

novell
1 691
novell 1 691
#523.05.2006, 15:00

moniaa5 taaa....
umiesz liczyc licz na siebie :)

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#623.05.2006, 16:01

ZGADZAM SIE Z MEMPHIS - UMIESZ LICZYC LICZ NA SIEBIE- RZYGAC MI SIE CHCE LUDZMI LICZACYMI NA CZYJAS POMOC!

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#723.05.2006, 16:14

jak moge cos doradzic to na waszym miesjcu nie pchal bym sie do POL-SCO , bo seryjnie z praca jest cienko ale tu macie szanse:
http://mojefinanse.interia.pl/news?inf=735939

putti
6 025
putti 6 025
#823.05.2006, 16:23

Pomorze nie Pomoze ...

Monika72
108
Monika72 108
#923.05.2006, 16:47

to memphis miał skorzystac z mojej pomocy,ktorej sam szukał(umiesz liczyc liczna siebie??),po czym zmarnował pół soboty mi i mojej rodzinie a przepraszam nigdy sie nie doczekałam.Sorry ze tak prywatnie akurat tutaj.

novell
1 691
novell 1 691
#1023.05.2006, 16:51

ze co ? chyba ci sie cos pomylilo moniaa5 wiec zastanow sie dobrze raz jeszcze bo walisz chyba pod zly adres

Monika72
108
Monika72 108
#1123.05.2006, 16:53

a to nie Ty dawno dawno temu szukałes osoby która poda ci szczepionkę???

novell
1 691
novell 1 691
#1223.05.2006, 16:54

prosze?

Profil nieaktywny
weeges
#1423.05.2006, 17:08

KRZYSIEK25KRA
DAM CI DOBRA RADE-RADZ SOBIE SAM-JESZCZE BEDZIESZ MI/NAM ZA TO DZIEKOWAC.jesli liczysz ma kogos kto ci pomoze to nie umiesz liczyc,wiec za to bedziesz liczyl ilosc wyruchan w  dupsko
czlowieku-do dobrych paru  miesiecy mamy na tu na portalu porsby typu:plise,help me,przjezdzam do ........pomozcie mi czy ktos mi pomoze itp.itd.
wielokrotnie przebieglay tu zarazarte dyskusje na temat pomocy rodakow (sprawdz pozostale posty)
tak wiec juz ci pomoglismy(przekonasz sie juz w krotce dalczego)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis