jak moge cos doradzic to na waszym miesjcu nie pchal bym sie do POL-SCO , bo seryjnie z praca jest cienko ale tu macie szanse:
http://mojefinanse.interia.pl/news?inf=735939
KRZYSIEK25KRA
DAM CI DOBRA RADE-RADZ SOBIE SAM-JESZCZE BEDZIESZ MI/NAM ZA TO DZIEKOWAC.jesli liczysz ma kogos kto ci pomoze to nie umiesz liczyc,wiec za to bedziesz liczyl ilosc wyruchan w dupsko
czlowieku-do dobrych paru miesiecy mamy na tu na portalu porsby typu:plise,help me,przjezdzam do ........pomozcie mi czy ktos mi pomoze itp.itd.
wielokrotnie przebieglay tu zarazarte dyskusje na temat pomocy rodakow (sprawdz pozostale posty)
tak wiec juz ci pomoglismy(przekonasz sie juz w krotce dalczego)
jESTESMY Z KRAKOWA 24 CZERWCA PRZYJEZDZMY DO GLASGOW , BEDZIEMY SZUKAC PRACY MOZE KTOS NAM POMORZE ?