Jak wspomnielismy w poscie z 14.06.05 wszystkich zainteresowanych oferta agencji prosimy o przesylanie swoich danych (imie, nazwisko, data urodzenia, adres email, nr tel., stopien znajomosci jezyka angielskiego, wyksztalcenie i doswiadczenie zawodowe, preferowane ztanowisko pracy) na Email: [email protected]. ( w jezyku polskim lub angielskim).
foxo - IP tez to samo, uczciwi ludzie a do tego b. profesjonalni (konto na hotmailu o tym swiadczy - a wydawalo mi sie ze nie mozna takich kont uzywac do dzialalnosci komercyjnej, coz moze sie mylilem).Pomysl jest dobry i zycze powodzenia, zainteresowanie jest wiec nie musicie sprawdzac rynku. Zbieranie takich danych w ten sposob jaki to robicie bez odpowiednich zabezpieczen, na ogolno dostepnego i wiele razy zhackowanego e-maila jest w tym kraju NIELEGALNEPozdrawiam :)
Moze pisze to pod wplywem chwili, bo wlasnie poznaje coraz wiecej szczegolow z dzialalnoasci innej 'polskiej agencji'(patrz http://www.edynburg.net/edynburg_forum_post.asp?pid=3083), ale mysle ze wobec kilku faktow: 1. niecheci do podania adresu i blizszych danych, 2. proby zbierania danych komercyjnych, 3. komercyjnego uzywania domeny nie przeznaczonej do tego 4. nieuczciwego zabierania glosu na forum pod zmienionym nickiem wiarygodnosc inicjatywy Katy gwaltownie spadla i wypada poprosic moderatorow o zaprzestanie zamieszczania ich postow.
Dziekujemy za Wasze opinie. Chcemy wyjasnic ze Polska Agencja Pracy w Edynburgu jest w trakcie rejestracji. W trakcie tworzenia jest rowniez nasza strona internetowa, gdzie bedziecie mieli dostep do naszych danych. W odpowiedzi na wasze obawy posrednictwo pracy jest dzialalnoscia nieodplatna. Zdajemy sobie sprawe z podstaw waszych watpliwosci jakkolwiek dzialamy w Waszym interesie. Tworzymy baze danych aby jak najszybciej rozpoczac dzialalnosc. Osoby znajdujace sie na naszej bazie danych beda jako pierwsze poinformowane o naszych ofertach pracy.