Do góry

Polska Agencja Pracy c.d.

Temat zamknięty
katy
5
katy 5
15.06.2005, 12:27

Dziekujemy za Wasze opinie. Chcemy wyjasnic ze Polska Agencja Pracy w Edynburgu jest w trakcie rejestracji. W trakcie tworzenia jest rowniez nasza strona internetowa, gdzie bedziecie mieli dostep do naszych danych. W odpowiedzi na wasze obawy posrednictwo pracy jest dzialalnoscia nieodplatna. Zdajemy sobie sprawe z podstaw waszych watpliwosci jakkolwiek dzialamy w Waszym interesie. Tworzymy baze danych aby jak najszybciej rozpoczac dzialalnosc. Osoby znajdujace sie na naszej bazie danych beda jako pierwsze poinformowane o naszych ofertach pracy.

fi-ga
683
fi-ga 683
#115.06.2005, 12:49

Katy, mam pytanko czy to bedzie taka agencja jakie sa juz w Anglii? (osoby ktore znam bardzo sobie to chwala) pozdr

polka11
25
polka11 25
#215.06.2005, 13:55

Katy a w jaki sposob mozna sie w tej Waszej bazie danych znalezc?

katy
5
katy 5
#315.06.2005, 18:21

Jak wspomnielismy w poscie z 14.06.05 wszystkich zainteresowanych oferta agencji prosimy o przesylanie swoich danych (imie, nazwisko, data urodzenia, adres email, nr tel., stopien znajomosci jezyka angielskiego, wyksztalcenie i doswiadczenie zawodowe, preferowane ztanowisko pracy) na Email: [email protected]. ( w jezyku polskim lub angielskim).

Iwo!
8 897
Iwo! 8 897
#415.06.2005, 21:06

a jak sie nazywa ta agencja?

Iwo!
8 897
Iwo! 8 897
#515.06.2005, 21:15

bo chyba nazwe juz macie?..skoro sie rejestrujecie, a jaka domene macie?skoro jestescie w trakcie tworzenia strony internetowe?.. tak tylko pytam pomagam Wam wzbudzic zaufanie w ludziach:)

Evik
6
Evik 6
#616.06.2005, 15:29

Hej Katy, dzieki za odpowiedz na moj email! Z niecierpliwoscia czekam az zaczniecie dzialac! Daj znac!

Mariusz
207
Mariusz 207
#716.06.2005, 15:44

to chyba zart, nie?ten kto teraz pierwszy wysle swoje dane, bedzie w pierwszej kolejnosci. hahahahahaha. no rzeczywiscie jedno jest pewne...to polska agencja, i polski profesjonalizm.moze do mnie tez wyslijcie swoje dane. jak juz ich beda mial full, to cos zaloze, albo je gdzies odsprzedam.

Iwo!
8 897
Iwo! 8 897
#817.06.2005, 01:59

to ja zakladam SUPER POLSKA AGENCJE PRACY!!! pierwsze 100os ktore wysla mi swoje dane dostanie bony na korniszony:)

Iwo!
8 897
Iwo! 8 897
#917.06.2005, 02:00

evik spam

foxo
2 790
foxo 2 790
#1017.06.2005, 08:07

Nick/Imie: Evik Zarejestrowany: 16/06/05no comments

Iwo!
8 897
Iwo! 8 897
#1117.06.2005, 09:43

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Zibi
Moderator
2 986 7
Zibi 2 986 7
#1217.06.2005, 09:56

foxo - IP tez to samo, uczciwi ludzie a do tego b. profesjonalni (konto na hotmailu o tym swiadczy - a wydawalo mi sie ze nie mozna takich kont uzywac do dzialalnosci komercyjnej, coz moze sie mylilem).Pomysl jest dobry i zycze powodzenia, zainteresowanie jest wiec nie musicie sprawdzac rynku. Zbieranie takich danych w ten sposob jaki to robicie bez odpowiednich zabezpieczen, na ogolno dostepnego i wiele razy zhackowanego e-maila jest w tym kraju NIELEGALNEPozdrawiam :)

pidchecque
8
#1317.06.2005, 10:00

hotmaila moze sobie kazdy zalozyc.mam kolege w egipcie i kolezanke w turcji-oboje maja hotmaila.

foxo
2 790
foxo 2 790
#1417.06.2005, 11:16

IP - bardzo ciekawe ;)A swoja droga kiedys mi Albert wmawial ze nie zbieracie takich logow :)

Profil nieaktywny
Grzybowski
#1517.06.2005, 11:49

Moze pisze to pod wplywem chwili, bo wlasnie poznaje coraz wiecej szczegolow z dzialalnoasci innej 'polskiej agencji'(patrz http://www.edynburg.net/edynburg_forum_post.asp?pid=3083), ale mysle ze wobec kilku faktow: 1. niecheci do podania adresu i blizszych danych, 2. proby zbierania danych komercyjnych, 3. komercyjnego uzywania domeny nie przeznaczonej do tego 4. nieuczciwego zabierania glosu na forum pod zmienionym nickiem wiarygodnosc inicjatywy Katy gwaltownie spadla i wypada poprosic moderatorow o zaprzestanie zamieszczania ich postow.

kasiaaaa
759
kasiaaaa 759
#1617.06.2005, 12:56

ale niektorzy to maja zylke do robienia 'interesow' ...

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#1717.06.2005, 13:04

Wiadomo Polacy, Wiedza jak tu zakombinowac, tak wogole to powinnismy otworzyc pierwsza na swiecie szkole kombinatorsta, to dopiero by furore zrobilo :)

jankes
1 648
jankes 1 648
#1817.06.2005, 13:23

ZielonaKitka swietny pomysl!!!Wszyscy kombinatorzy majace pochodzenie polskie laczcie sie!!!

jankes
1 648
jankes 1 648
#1917.06.2005, 13:24

A pozniej wypiep..c stad!!!

zeuus22
43
zeuus22 43
#2026.07.2005, 23:01

ktos z was juz sprawdzil ta agencje dane wyslalem ale niejestem pewien czy nie beda chcieli kasy za znalezienie pracy w szkocji jest to nielegalnei jak w calej GB

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis