Do góry

Praca dla Council'a

Temat zamknięty
Grzegorz
392
31.05.2006, 18:45

Czy ktoś z Was pracuje dla Council'a ?

berkanan
11
#107.06.2006, 20:54

ja, ale jako temporary, a co?

Grzegorz
392
#208.06.2006, 16:10

Właśnie zaczynam part-taime czekam tylko na odpowiedź lekarza na mój kwestionariusz zdrowotny.  Mam pytanie czy pracując dla Counsila jest rabat czy ulga w płatnościach counsila za mieszkanie?   
Bardzo długo trwała ponad 9 tygodni załatwianie formalności ( zaświadczenia o niekaralności z polski i szkocji rózne aplikacje ) - czy to normalne? 
Ppozdrawiam Grzegorz 

kryska
2 819
kryska 2 819
#308.06.2006, 16:18

Raczej nie ma znizki na council tax, inaczej bs to mial na pewno wypisane w benefitach w ogloszeniu, to bylaby duza zacheta.

Nie dziw sie ile to trwa, wszak zatrudniasz sie w urzedzie , wiec oni z
pelna urzednicza pasja wypelniaja wszelakie wymogi. Na powaznie - Tak
formalnosci potrafia trwac dlugo.

Fiszka
2 060
Fiszka 2 060
#408.06.2006, 16:18

To normalne, ze czekasz tyle, az Cie zatrudnia. Niestety nie przysluguje nam zadna znizka na council tax, czy ty wiesz ile osob pracuje w Councilu? Gdyby mieli wszystkim tak poobnizac tax, to by "z torbami poszli'';)

Grzegorz
392
#509.06.2006, 05:33

jak wam płacą raz na miesiąc czy co tydzień?       (mi powizieli ze pracuje 30 tygodni w roku a płacą za 52 tygotnie, płatne holideje - czy to prawda?)  Czy lepiej sie pracuje na państwowej posadzie niz u prywatnego pracodawcy? 

Profil nieaktywny
Tybet
#611.06.2006, 22:42

nie ma zadnych znizek jesli chodzi o Council Tax. Placa raz na miesiac. pozdrawiam

Grzegorz
392
#712.06.2006, 12:32

Dzięki za info!  

wojtek
1 898
wojtek 1 898
#812.06.2006, 14:19

tybet-dlaczego moje e-maile do Ciebie zawracaja.

Grzegorz
392
#917.06.2006, 17:37

Właśnie dostałem kontrakt od Cancila czy wiecie czego dotyczą zalączone formularze do wypełnienia?

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis