Właśnie zaczynam part-taime czekam tylko na odpowiedź lekarza na mój kwestionariusz zdrowotny. Mam pytanie czy pracując dla Counsila jest rabat czy ulga w płatnościach counsila za mieszkanie?
Bardzo długo trwała ponad 9 tygodni załatwianie formalności ( zaświadczenia o niekaralności z polski i szkocji rózne aplikacje ) - czy to normalne?
Ppozdrawiam Grzegorz
Raczej nie ma znizki na council tax, inaczej bs to mial na pewno wypisane w benefitach w ogloszeniu, to bylaby duza zacheta.
Nie dziw sie ile to trwa, wszak zatrudniasz sie w urzedzie , wiec oni z
pelna urzednicza pasja wypelniaja wszelakie wymogi. Na powaznie - Tak
formalnosci potrafia trwac dlugo.
Czy ktoś z Was pracuje dla Council'a ?