Siema.Wlasnie jade z kumplami do Edinburga.Chcialem sie dowiedziec czy ciezko jest znalezc prace??Jezyk znam dobrze ucze sie od 9 lat.Mam szanse cos znalezc czy lipa jak myslicie??pozdrawiam
Z jakakolwiek praca jest ciezko. Poza tym polecam potestowac szkocki akcent i zadzwonic aplikowac przez telefon na jakakolwiek oferte np. z www.jobserve.com - to niewiele kosztuje (kup sobie np. karte tele2) a unikniesz szoku na miejscu :-)
Siema.Wlasnie jade z kumplami do Edinburga.Chcialem sie dowiedziec czy ciezko jest znalezc prace??Jezyk znam dobrze ucze sie od 9 lat.Mam szanse cos znalezc czy lipa jak myslicie??pozdrawiam