Do góry

Praca w Edi

Temat zamknięty
bilu
7
bilu 7
20.05.2005, 13:12

Siema.Wlasnie jade z kumplami do Edinburga.Chcialem sie dowiedziec czy ciezko jest znalezc prace??Jezyk znam dobrze ucze sie od 9 lat.Mam szanse cos znalezc czy lipa jak myslicie??pozdrawiam

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#120.05.2005, 13:14

Jakiej pracy bedziesz szukac?

bilu
7
bilu 7
#220.05.2005, 13:21

co kolwiek zeby cos znalezc.i zarobic sobie :)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#320.05.2005, 13:25

Z jakakolwiek praca jest ciezko. Poza tym polecam potestowac szkocki akcent i zadzwonic aplikowac przez telefon na jakakolwiek oferte np. z www.jobserve.com - to niewiele kosztuje (kup sobie np. karte tele2) a unikniesz szoku na miejscu :-)

bilu
7
bilu 7
#420.05.2005, 13:34

a jest tam o2 bo juz mam taka karte i moze chodzi tam ??

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#520.05.2005, 13:37

tak, jest o2.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis