hej za 2 miesiace wyjezdzam do Glasgow i chciałabym zajmować sie starszymi lub niepełnosprawnymi ludzmi.Mam dyplom asystenta osob niepelnosprawnych i angielski komunikatywny.Mam jakieś szanse by znalezc prace?bo czytajac co piszecie na forum to zwatpiłam
Wiekrzosc forumowiczow spotyka sie poza Klubem Polonijnym im. Sikorskiego , ja natomiast wiem ze tam na tablicy w kawiarni sa pisma i skierowania o zatrudnienie do pracy w Twoim fachu. Tam potrzebna bedziesz . Czesc.
Hej,
Zobacz sobie stronę NHS'u w Glasgow. Mają tam trochę ogłoszeń wakatów dla opiekunów, pielęgniarek, asystentów etc w szpitalach i hospicjach. http://www.nhsgg.org.uk/content/default.asp?page=s90
Pozdrawiam
Kolczasty Sqrwysyn
hej za 2 miesiace wyjezdzam do Glasgow i chciałabym zajmować sie starszymi lub niepełnosprawnymi ludzmi.Mam dyplom asystenta osob niepelnosprawnych i angielski komunikatywny.Mam jakieś szanse by znalezc prace?bo czytajac co piszecie na forum to zwatpiłam