Do góry

praca w Glasgow jako opiekunka osób starych

Temat zamknięty
blond1850
9
03.05.2006, 11:37

hej za 2 miesiace wyjezdzam do Glasgow i chciałabym zajmować sie starszymi lub niepełnosprawnymi ludzmi.Mam dyplom asystenta osob niepelnosprawnych i angielski komunikatywny.Mam jakieś szanse by znalezc prace?bo czytajac co piszecie na forum to zwatpiłam

wojtek
1 898
wojtek 1 898
#103.05.2006, 19:43

Wiekrzosc forumowiczow spotyka sie poza Klubem Polonijnym im. Sikorskiego , ja natomiast wiem ze tam na tablicy w kawiarni sa pisma i skierowania o zatrudnienie do pracy w Twoim fachu. Tam potrzebna bedziesz .  Czesc.

Kolczasty
182
Kolczasty 182
#203.05.2006, 19:47

Hej,
Zobacz sobie stronę NHS'u w Glasgow. Mają tam trochę ogłoszeń wakatów dla opiekunów, pielęgniarek, asystentów etc w szpitalach i hospicjach.
http://www.nhsgg.org.uk/content/default.asp?page=s90
Pozdrawiam
Kolczasty Sqrwysyn

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis