Do góry

praca w turystyce w szkocji lub anglii

Temat zamknięty
Agnieszka
3
13.02.2006, 10:37

jakie sa szanse na znalezienie pracy w turystyce ze znajomością hiszpanskiego, angielskiego i rosyjskiego? chodzi mi o szkocje lub anglię? moe kotś pracował w jakimś biurze turystycznym lub w recepcji hotelu? liczy się kade info, please!

Casperek
1 236
Casperek 1 236
#113.02.2006, 22:51

nie my nie pracujemy na takich pozycjach bo znamy tylko polski i angielski.

Rav
287
Rav 287
#215.02.2006, 10:25

Pracujemy i to w szeroko rozumianej turystyce - niech kazdy mowi za siebie ;)
Agula80 jesli chcesz troche info, to daj znac na [email protected]

Profil nieaktywny
F1lmowiec
#316.02.2006, 13:54

Alchemist mow za siebie, ja nie pracuje w turystyce.

Rav
287
Rav 287
#417.02.2006, 18:01

Bischoop - jakies problemy? Parafrazy polaczonej z ';)' nie ponial? Poza tym obydwie moje osobowosci robia w turystyce :P Wyluzuj, nie jestesmy w Polska...
Pozdro!

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis